Thursday, 14.12.2017, 21:01НАЧАЛО | РЕГИСТРАЦИЯ | ВХОД

Меню

ВХОД

Login:
Password:

ТЪРСЕНЕ

ЛУНАТА

CURRENT MOON

МУЗИКА

СТАТИСТИКА

ПОСЕТИТЕЛИ ДНЕС

Защитни ритуали - Форум за магия
[ Ново от форума · Потребители · Правила · Търсене · RSS ]
Page 1 of 11
Forum moderator: IRBIS, magic 
Форум за магия » МАГИЯ И ГАДАНИЕ » ПРАКТИКУВАНЕ И ЛИЧЕН ОПИТ » Защитни ритуали
Защитни ритуали
magicDate: Wednesday, 01.02.2017, 11:15 | Message # 1
Посетител
Group: Администратори
Status: Online
Темата е за това кой какви защитни ритуали използва и знае.

Най-лесният щит, който може да се направи и пази от по-слабите егрегори, е покриване с куполообразна енергийна сфера с дебелина 1 см, на разстояние 35-40 см от тялото.

На всички желая щастие и добрини!

JasminDate: Wednesday, 01.02.2017, 16:26 | Message # 2
Понякога влиза
Group: Модератори
Status: Offline
Любимият ми ритуал за защита на помещението, в което се извършва магия, се нарича "Вещерско око". Вещерското око е амулет, който се изготвя от две дъбови клонки и червени плат, конци, маниста и изглежда така (снимката е от интернет, ритуалът е много ефективен и е популярен):

Плете се по часовниковата стрелка, докато не се получи ромб. Вещерското око е слънчев амулет. Освещава се на слънчеви лъчи, преди да влезе в употреба. Енергетиката на дъба е силна и дава нужната защита по време на магически ритуали. Може да се използва и за защита на дома от вредни влияния.
Attachments: 1468941.jpg(26Kb)

MaxxTheWizardDate: Friday, 03.03.2017, 23:44 | Message # 3
Понякога влиза
Group: Потребители
Защитен ритуал точно нямам, но щит - да. Три пласта - вяра, късмет и старшия ме пази! Мисля, че е задължителен, за да може да се изследва, опознава и практикува Изкуството. Знам ли?... Аз така правя и помага много. Иначе в ритуалите не съм много силен, а вероятно трябва.

Hodie mihi, cras tibi.

Цеци_ВихронравDate: Tuesday, 07.03.2017, 23:23 | Message # 4
Посетител
Quote MaxxTheWizard ()
Иначе в ритуалите не съм много силен, а вероятно трябва.

Единствената ритуална магия която правя е баене и леене на восък. И не че не мога и без ритуал, но ми харесва. Иначе или правиш магия, или не правиш. Ритуала е само театър - ритуал магия не прави...

Внимавай какво си пожелаваш... Може да реша да ти го дам!

BalanarDate: Thursday, 09.03.2017, 00:08 | Message # 5
Посетител
Quote Цеци_Вихронрав ()
Единствената ритуална магия която правя е баене и леене на восък. И не че не мога и без ритуал, но ми харесва. Иначе или правиш магия, или не правиш. Ритуала е само театър - ритуал магия не прави...

И да и не. Във ритуалите има закодирани думи и знаци на силата, които усилват предадената енергия. Не, че съм фен на ритуалите, но не мисля че отричането на каквато и да е техника е правилен подход. Има хора, които са по "артистични" и предполагам, че самият ритуал би ги накарало да генерират много по силна емоция и съответно да се засили действието. Да самият ритуал не прави магията, но приемам като възможност, че в определени обстоятелства може да я засили.

Цеци_ВихронравDate: Thursday, 09.03.2017, 04:33 | Message # 6
Посетител
Quote Balanar ()
Да самият ритуал не прави магията, но приемам като възможност, че в определени обстоятелства може да я засили.

Ритуала служи единствено да ти помогне да минеш в определено трансово състояние. И като се замисля... Да! Някой ритуали ми помагат да изключа напълно от всичко друго и да се концентрирам само върху конкретното програмиране което води до по-бърз резултат. smile

Внимавай какво си пожелаваш... Може да реша да ти го дам!

aspektDate: Saturday, 28.10.2017, 15:00 | Message # 7
Новак
Ритуал за прогонване и защита от демони ,вижте тук

magicDate: Thursday, 30.11.2017, 15:34 | Message # 8
Посетител
Group: Администратори
Status: Online
aspekt, не сме комерсиален форум и държа да си останем така. Моля да не постваш повече линкове към такива ресурси. Имай уважение към делото ни, то е бяло и безплатно!

На всички желая щастие и добрини!

Форум за магия » МАГИЯ И ГАДАНИЕ » ПРАКТИКУВАНЕ И ЛИЧЕН ОПИТ » Защитни ритуали
Page 1 of 11
Search:

magic-school.ucoz.net © 2017 | uCoz