Monday, 20.11.2017, 15:48НАЧАЛО | РЕГИСТРАЦИЯ | ВХОД

Меню

ВХОД

Login:
Password:

ТЪРСЕНЕ

ЛУНАТА

CURRENT MOON

МУЗИКА

СТАТИСТИКА

ПОСЕТИТЕЛИ ДНЕС

Телепатия - Форум за магия
[ Ново от форума · Потребители · Правила · Търсене · RSS ]
Page 1 of 11
Forum moderator: IRBIS, magic 
Форум за магия » МАГИЯ И ГАДАНИЕ » ПРАКТИКУВАНЕ И ЛИЧЕН ОПИТ » Телепатия (първи стъпки)
Телепатия
KasandraDate: Sunday, 27.12.2015, 23:13 | Message # 1
Посетител
Group: Модератори
Status: Offline
Всички ние имаме телепатични способности които са малко или много закърнели благодарение на всичката техника за далекосъобщения. Но няма начин да не сте забелязали, че с най-близките си имаме телепатична връзка. Много често усещаме кога наш близък е в беда или кога ще ни потърси, кога е наблизо и т.н. Всеки може да събуди и доразвие телепатичните си способности.
Да започнем с първите стъпки.
Помислете си за ваш близък който не сте виждали скоро. Докато мислите за него вкарайте емоция в мисълта. Мислете колко ви липсва и искате да ви се обади. Пратете му мислено послание "Обади ми се! Обади ми се сега!". До десетина минути човекът би трябвало да ви се обади.
И сега да не решите, че става от първият път?! biggrin Ядец! От първият път нищо не става. Поне при мен не стана. Първият път ми отне близо час, за да се справя. Но в последствие се научих.
Да ви кажа и от какви капани да ги нарека да се пазите.
1. Ако тръгнете да правите телепатична връзка по нощите когато отсрещният спи по вероятно е да предизвикате да ви сънува отколкото да ви се обади.
2. Ако правите връзка насред работният ден, а човекът отсреща работи на място където лични разговори не се толерират, рискувате да го доведете до нервност и да му навредите.
Най-добре е да правите телепатична връзка с някой в свободното му време. След като е свършил работният ден е добро време. От там насетне вече писах. Помислете за човека, пратете му мислено послание и чакайте обаждане.
Моля всеки който реши да се включи след това да сподели опита си. Това ще даде на всички ни възможност да се учим един от друг в начините на свързване. А след това и ще усложним упражненията, за да се усъвършенстваме.

KasandraDate: Sunday, 27.12.2015, 23:15 | Message # 2
Посетител
Group: Модератори
Чакам желаещи да се включат. smile

AlfaDate: Sunday, 27.12.2015, 23:52 | Message # 3
Новак
Group: Потребители
Ще пробвам в удобен момент.
А има ли вариант за друг тип телепатия.
Примерно с човек когото не познавам или не съм виждал?
Възможно ли е четене на мисли?
Питам само информативно smile

MorganaDate: Tuesday, 29.12.2015, 21:43 | Message # 4
Понякога влиза
Group: Потребители
Quote Alfa ()
Примерно с човек когото не познавам или не съм виждал?
Има такъв вид телепатия, но си трябва време и практика. Затова се започва с някой близък. Като отработиш това и го постигаш всеки път ще продължиш с някой който е в обхвата ти или иначе казано който виждаш в монента. На спирката или в офиса примерно и така постепенно ще стигнеш и до непознат който не си виждал. smile

Форум за магия » МАГИЯ И ГАДАНИЕ » ПРАКТИКУВАНЕ И ЛИЧЕН ОПИТ » Телепатия (първи стъпки)
Page 1 of 11
Search:

magic-school.ucoz.net © 2017 | uCoz