Monday, 20.11.2017, 15:46НАЧАЛО | РЕГИСТРАЦИЯ | ВХОД

Меню

ВХОД

Login:
Password:

ТЪРСЕНЕ

ЛУНАТА

CURRENT MOON

МУЗИКА

СТАТИСТИКА

ПОСЕТИТЕЛИ ДНЕС

Енергетика на рисунка - Форум за магия
[ Ново от форума · Потребители · Правила · Търсене · RSS ]
Page 1 of 11
Forum moderator: IRBIS, magic 
Форум за магия » МАГИЯ И ГАДАНИЕ » ПРАКТИКУВАНЕ И ЛИЧЕН ОПИТ » Енергетика на рисунка
Енергетика на рисунка
ChronosDate: Tuesday, 08.12.2015, 10:11 | Message # 1
Понякога влиза
Group: Потребители
Status: Offline
Интересува ме един въпрос. Чувал съм, че снимките, картинките и от този сорт, имат своя собствена енергетика. Като медитираме на тях, ние си пренастройваме нашата собствена енергетика. 

Искам да попитам по-знаещите и можещите от мен. Вярно ли е това и дали сте го опитвали?

Без бряг е времето!

MorganaDate: Tuesday, 08.12.2015, 17:06 | Message # 2
Понякога влиза
Да вярно е! Всеки цвят си има излъчване и ни влияе по някакъв начин. Например червеното събужда агресия, зеленото успокоява и т.н. Съответно можеш да си нарисуваш сам картина в цветовете които са ти нужни за момента, да медитираш с нея и да постигнеш едно или друго състояние.

BubboDate: Thursday, 20.04.2017, 17:44 | Message # 3
Новак
Вземи една картина сложи я пред себе си и започни да я наблюдаваш внимателно със всичките и детайли докато я запомниш след това си затвори очите и я визуализирай все едно я гледаш с отворени очи след известно време ще започнат да изплуват някакви образи в съзнанието ти това е енергетиката на картината!

MorganaDate: Thursday, 20.04.2017, 17:47 | Message # 4
Понякога влиза
Bubbo, важно е да се внимава какво излъчване има картината, защото след визуализацията и тя започва да ти влияе.

BubboDate: Thursday, 20.04.2017, 18:18 | Message # 5
Новак
Morgana, Така е хубаво е картината да е с положителен сюжет защото по този начин я вкарваш в подсъзнанието си а то работи главно с образи и картини.

BubboDate: Thursday, 20.04.2017, 20:45 | Message # 6
Новак
Искам да знам възможно ли е чрез упорита визуализация на елементарна геометрична фигура да се материализира във физическия свят сиреч пред нас, ако някой знае моля да сподели.

Цеци_ВихронравDate: Thursday, 20.04.2017, 21:03 | Message # 7
Посетител
Всяко нещо трябва да дойде от някъде. Няма как да визуализираш триъгълник примерно без да конкретизираш от какъв материал ще е (дърво, метал, хартия и т.н.). Но пък можеш да си визуализираш чаша кафе и след малко някой да те почерпи със същото.
Искам да кажа, че такава магия дето предметите изскачат от нищото има само във фентъзи филмите, не и в реалния живот.

Внимавай какво си пожелаваш... Може да реша да ти го дам!

BubboDate: Thursday, 20.04.2017, 21:21 | Message # 8
Новак
Цеци_Вихронрав, Благодаря! 
За изчерпателния отговор smile

Цеци_ВихронравDate: Thursday, 20.04.2017, 21:30 | Message # 9
Посетител
Последното което си визуализирах бяха черни високи обувки и го направих с ясното съзнание, че хубаво искам такива, но няма от къде да отделя едни пари и да си ги купя. Въпреки всичко си се визуализирах с такива ей така, за удоволствие. Във вторник се срещнах с приятелката си която си дойде от чужбина за малко и тя ми подари точно такива обувки. smile И не ми е за първи път да програмирам нещо чрез визуализация, но пак останах шашната, защото на никой не съм казвала, че искам определен модел обувки, а тя незнайно как ми купила точно такива каквито си мечтаех.
Пробвай с нещо за което мечтаеш, визуализирай го и изпитай удоволствие все едно си го получил вече и после спри да мислиш за това. Ако трябва си кажи, че няма да стане и не се връщай към мисълта за него и скоро ще получиш желаното.

BubboDate: Friday, 21.04.2017, 09:21 | Message # 10
Новак
Ще споделя един метод който използвам след йога, известно е,че чакрите в  човешкото тяло могат частично да се активират с цветове примерно за първа чакра цвета е червен. Антипода на червеното е светло синьо. Взимате един лист от гланцово блокче със светло син цвят хубаво е да не е гланциран защото излишно дразни окото, изрязвате един триъгълник и го закачвате на стената на нивото на очите лично аз предпочитам триъгълника да е обърнат с върха надолу може да се направи една точка в средата на триъгълника за да се съсредоточите точно в нея. Хубаво е стената на която сте закачили триъгълника да е бяла и около него периферното зрение да не вижда нищо. Съсредоточавате се в точката в средата на светлосиния триъгълник по възможност без да мигате и да си движите очните ябълки колкото може по дълго време, след това поглеждате леко встрани извън очертанията на триъгълника и ще видите още един триъгълник само, че в червен цвят веднага можете да затворите очи и вторият триъгълник ще се появи точно на нивото на челото ви в този случай вие го виждате с третото си око.
Моля всеки който е пробвал този метод или ще го изпробва да сподели мнение.

Цеци_ВихронравDate: Friday, 21.04.2017, 20:50 | Message # 11
Посетител
Интересна практика... Ще пробвам и ще отчета.

Форум за магия » МАГИЯ И ГАДАНИЕ » ПРАКТИКУВАНЕ И ЛИЧЕН ОПИТ » Енергетика на рисунка
Page 1 of 11
Search:

magic-school.ucoz.net © 2017 | uCoz