Monday, 20.11.2017, 15:47НАЧАЛО | РЕГИСТРАЦИЯ | ВХОД

Меню

ВХОД

Login:
Password:

ТЪРСЕНЕ

ЛУНАТА

CURRENT MOON

МУЗИКА

СТАТИСТИКА

ПОСЕТИТЕЛИ ДНЕС

Съществуват ли енергийни вампири и как да ги познаем - Форум за магия
[ Ново от форума · Потребители · Правила · Търсене · RSS ]
Page 1 of 11
Forum moderator: IRBIS, magic 
Форум за магия » МАГИЯ И ГАДАНИЕ » ПРАКТИКУВАНЕ И ЛИЧЕН ОПИТ » Съществуват ли енергийни вампири и как да ги познаем
Съществуват ли енергийни вампири и как да ги познаем
ChronosDate: Thursday, 03.12.2015, 16:25 | Message # 1
Понякога влиза
Group: Потребители
Status: Offline
Понякой път като си говориме с някой човек, чувстваме негатив и имаме усещането, сякаш са ни позвали за кошче за душевни отпадъци. После се чувстваме изтощени и в лощо настроение. Това са енергийните вампири. Как ги разпознавате вие  и какво правите, за да се предпазите от тях?

Без бряг е времето!

MorganaDate: Friday, 04.12.2015, 19:29 | Message # 2
Понякога влиза
Когато съм  в компанията на енергиен вампир усещам как изсмуква енергията ми. Чувствам се отпаднала, започвам да се прозявам, а по някога ми става лошо. В такъв момент локализирам вампира чрез третото око и го атакувам. Много хора предпочитат да си пуснат щит, но това е грешно. Щитът консумира енергия, а вампирът е сварил вече да източи част от нашата и при активирането на щит рискуваме да се изчерпим от към енергия и да припаднем.

JasminDate: Saturday, 05.12.2015, 18:12 | Message # 3
Понякога влиза
Group: Модератори
Morgana, съгласна съм с теб, че атаката е най-правилното решение. И аз така постъпвам, когато усетя, че ме напада енергиен вампир. Рядко ползвам щитове, но не ги отричам напълно. Има енергийни вампири, които са осъзнати. Има енергийни вампири, които са неосъзнати. Често се случва на хората да имат неосъзнати енергийни вампири в рода си. Не може срещу рода си да правиш атаки, защото има опасност да се превърнат в родово проклятие. Тогава може да се ползват щитове.

MorganaDate: Saturday, 05.12.2015, 21:09 | Message # 4
Понякога влиза
Quote Jasmin ()
Не може срещу рода си да правиш атаки, защото има опасност да се превърнат в родово проклятие. Тогава може да се ползват щитове.
В родата ми неосъзнати вампири са само децата докато са малки, тогава правя щит на тях, да не вредят. Когато пораснат достатъчно ги учим да се контролират. Мен също така са ме учили.

IRBISDate: Saturday, 15.10.2016, 08:06 | Message # 5
Новак
Group: Модератори
Енергийните вампири са хора, които трябва да се избягват. Няма смисъл човек да си губи времето с тях. Ако обаче се наложи да стои на едно място с тях по независещи от нас причини, може да се направи кратък ритуал за защита.

BubboDate: Friday, 21.04.2017, 16:39 | Message # 6
Новак
Активните енергийни вампири действат агресивно всячески се опитват да предизвикат тежки задълбочени спорове, кавги, клевети за да пробият вашето био поле и да отнемат от енергията ви ако останете спокойни и не им обръщате никакво внимание ще направят всичко възможно да ви изкарат извън равновесие с водене на безсмислени спорове. Единият начин за справяне с такъв тип хора е да не им се обръща никакво внимание на каквото и да говорят в този случай енергийният вампир започва да губи енергия. По сигурният начин е тотално игнориране!

Цеци_ВихронравDate: Friday, 21.04.2017, 20:53 | Message # 7
Посетител
Quote Bubbo ()
По сигурният начин е тотално игнориране!
Напълно съгласна. smile
Аз обаче си имам и още един похват. Ако имам време и нерви вместо само да го игнорирам отказвайки по този начин да го захраня с енергията си поемам предизвикателството за кавга и източвам неговата енергия, а това го мога. wink

Внимавай какво си пожелаваш... Може да реша да ти го дам!

BubboDate: Saturday, 22.04.2017, 07:59 | Message # 8
Новак
Цеци_Вихронрав, Има още един интересен похват каквото и да каже енергийният вампир го питате ''ЗАЩО'' и той почва да обяснява без значение какво не го слушате като приключи пак го питате добре де ама ЗАЩО каквото и да обяснява питате го само ЗАЩО на третия въпрос половината от енергията му няма да я има всеки може да направи опит с това и да сподели мнение.

Цеци_ВихронравDate: Sunday, 23.04.2017, 21:19 | Message # 9
Посетител
Bubbo, това го пробвах днес и действа безотказно. Благодаря ти! smile

Внимавай какво си пожелаваш... Може да реша да ти го дам!

Форум за магия » МАГИЯ И ГАДАНИЕ » ПРАКТИКУВАНЕ И ЛИЧЕН ОПИТ » Съществуват ли енергийни вампири и как да ги познаем
Page 1 of 11
Search:

magic-school.ucoz.net © 2017 | uCoz