Monday, 20.11.2017, 15:47НАЧАЛО | РЕГИСТРАЦИЯ | ВХОД

Меню

ВХОД

Login:
Password:

ТЪРСЕНЕ

ЛУНАТА

CURRENT MOON

МУЗИКА

СТАТИСТИКА

ПОСЕТИТЕЛИ ДНЕС

Развиване на магическа сила - Форум за магия
[ Ново от форума · Потребители · Правила · Търсене · RSS ]
Page 1 of 11
Forum moderator: IRBIS, magic 
Форум за магия » МАГИЯ И ГАДАНИЕ » ПРАКТИКУВАНЕ И ЛИЧЕН ОПИТ » Развиване на магическа сила
Развиване на магическа сила
ChronosDate: Thursday, 03.12.2015, 16:10 | Message # 1
Понякога влиза
Group: Потребители
Status: Offline
Навсякъде пишат, че за развиването на магическа сила, без значение за какъв вид магия, е необходимо много време, за да се достигнат някакви резултати. От какво произтича това? Аз смятам, че е от липса на Сила. Ритуалите и техниките може да се правят всеки ден, но без Сила няма да има резултати. Или резултатите ще бъдат слаби. Чувал съм, че съществуват Учители, които първоначално дават Силата (посвещават, подобно на инициацията в рейки) и едва след това започват да обучават на ритуали и техники. След такова посвещение вече всички ритуали и техники работят и всичко се получава. Какво мислите за това? Има ли хора, които да са минали по този път и по тази схема? Ако искаме да се самопосветим, какво трябва да направим, за да получим Сила самостоятелно?

Без бряг е времето!

IRBISDate: Friday, 04.12.2015, 09:54 | Message # 2
Новак
Group: Модератори
Аз от вече около 8-9 години се занимавам самостоятелно, всичко сам. С учител със сигурност става много по-бързо, но нищо не пречи, ако не може да бъде намерен учител, човек да се научи и сам. Много узнах и много научих, но и още много ми предстои. Да се занимаваш сам е АРХИСЛОЖНО! И трябва да се балансира между глупостта и шизото. А обряди за инициация има, при това не само в рейки, а и въобще. Действай, развивай се и търси своето.

KasandraDate: Friday, 18.03.2016, 09:48 | Message # 3
Посетител
Group: Модератори
Да ви дам идея за развиване на магическа сила...
Първо трябва да се научиш да медитираш. Това е важно понеже при медитация си опразваш ума от всякакви мисли. Когато това да изчистиш съзнанието си от мисли  ти стане навик ще можеш да извикаш само една мисъл и да концентрираш цялата си сила и воля върху нея, а от там до програмирането на ситуация е като детска игра.

magicDate: Saturday, 08.10.2016, 09:20 | Message # 4
Посетител
Group: Администратори
Трябва и да се работи с чакрите и да се отвори третото око.

На всички желая щастие и добрини!

Форум за магия » МАГИЯ И ГАДАНИЕ » ПРАКТИКУВАНЕ И ЛИЧЕН ОПИТ » Развиване на магическа сила
Page 1 of 11
Search:

magic-school.ucoz.net © 2017 | uCoz