Thursday, 14.12.2017, 21:07НАЧАЛО | РЕГИСТРАЦИЯ | ВХОД

Меню

ВХОД

Login:
Password:

ТЪРСЕНЕ

ЛУНАТА

CURRENT MOON

МУЗИКА

СТАТИСТИКА

ПОСЕТИТЕЛИ ДНЕС

Вещиците в своите натурални стихии - Форум за магия
[ Ново от форума · Потребители · Правила · Търсене · RSS ]
Page 1 of 11
Forum moderator: IRBIS, Jasmin 
Форум за магия » МАГИЯ И ГАДАНИЕ » ВЕЩЕРСТВО » Вещиците в своите натурални стихии
Вещиците в своите натурални стихии
JasminDate: Friday, 04.12.2015, 11:43 | Message # 1
Понякога влиза
Group: Модератори
Status: Offline
Според ситуацията, във вещицата се проявяват по някоя от Четирите Стихии: Земя, Вода, Въздух и Огън. Независимо от това една или няколко от тези стихии са водещи в Стила на Живот на вещиците.

Може да има най-различни изражения.

Вещицата Земя обича да е в близост до природата и всякакви растения без особена грижа растат в дома и.

Вещицата Огън е винаги дейна, с нея не може да се скучае. 

Вещицата Вода обича промените. Нейното настроение може да варира от тихо ромолене на вода, когато е спокойна, до връхлитаща буря, когато някой я е ядосал.

Вещицата Въздух е непостоянна в избора си. Иска да опита всичко ново, но при нищо не се задържа за постоянно.

Споделете с нас коя е вашата най-любима стихия.

KasandraDate: Friday, 04.12.2015, 17:09 | Message # 2
Посетител
Group: Модератори
Моята водеща стихия е вода. Мога да кажа много за силата на водата, но май по-добре елементите да ги обсъдим в отделна тема. Ще кажа само, че водещият си елемент го владея до съвършенство. Когато някой ме атакува мога да го накарам да повръща до обезводняване.

MorganaDate: Friday, 04.12.2015, 19:22 | Message # 3
Понякога влиза
Group: Потребители
Моята стихия е огънят. Магиите в които учавства огън са ми най-силни. Около мен винаги има жив огън. В момента горяща камина и свещи. През останалите сезони само свещи.

Форум за магия » МАГИЯ И ГАДАНИЕ » ВЕЩЕРСТВО » Вещиците в своите натурални стихии
Page 1 of 11
Search:

magic-school.ucoz.net © 2017 | uCoz