Thursday, 14.12.2017, 20:59НАЧАЛО | РЕГИСТРАЦИЯ | ВХОД

Меню

ВХОД

Login:
Password:

ТЪРСЕНЕ

ЛУНАТА

CURRENT MOON

МУЗИКА

СТАТИСТИКА

ПОСЕТИТЕЛИ ДНЕС

Как да избера своето таро - Форум за магия
[ Ново от форума · Потребители · Правила · Търсене · RSS ]
Page 1 of 11
Forum moderator: IRBIS, Kasandra 
Форум за магия » МАГИЯ И ГАДАНИЕ » ЯСНОВИДСТВО, ТАРО И ДРУГИ » Как да избера своето таро
Как да избера своето таро
ChronosDate: Saturday, 26.12.2015, 16:29 | Message # 1
Понякога влиза
Group: Потребители
Status: Offline
Хора, помагайте. Оказа се, че има хиляди видове таро. Как да избера кое таро да е моето?

Без бряг е времето!

KasandraDate: Saturday, 26.12.2015, 17:47 | Message # 2
Посетител
Group: Модератори
Chronos, понеже ясновидството е моята сила ще отговоря аз. wink
Когато избираш Таро е хубаво да имаш поне 4 или 5 различни вида от които да избереш. Освен по красота да го кажем, но освен по външен вид трябва и да медитираш над картите. Сложи ръката си над различните колоди с дланта надолу, медитирай над избора си и мести ръката си от колода на колода. Над която колода почувстваш затопляне, изтръпване или някакво различно усещане тя е твоята колода.
След като си избереш колода обаче трябва и да я осветиш и заредиш.
Освещаването става като я напръскаш със светена или сребърна вода. А зареждането... За него тези дни ще отворя отделна тема.

ChronosDate: Sunday, 27.12.2015, 11:13 | Message # 3
Понякога влиза
Kasandra, благодаря ти за информацията. Ще опитам. Имам въпрос по освещаването.

Quote Kasandra ()
Освещаването става като я напръскаш със светена или сребърна вода.
Освещаването не ми стана ясно. Може ли да кажеш как точно протича. Не се ли съсипват картите, като се пръскат?

Без бряг е времето!

KasandraDate: Friday, 01.01.2016, 16:02 | Message # 4
Посетител
Chronos, идеята като освещаваш Таро не е да го намокриш, а да пръснеш малко вода (няколко капки) над тестето. Потапяш си пръстите във водата и пръсваш като през това време изричаш благословия някаква. Казвам някаква защото ти сам трябва да я измислиш. Трябва да дойде от сърцето ти.
Аз имам и Таро и Ленорман и за двете колкоди изрекох различни благословии. Сега се каня да си купя и картите на мадам Ендора и за тях благословията ще е дуга. Каква точно ще разбера като тръгвам да ги освещавам.

magicDate: Saturday, 08.10.2016, 09:22 | Message # 5
Посетител
Group: Администратори
Status: Online
Таро може да се освети и като всяка карта се прекара високо над пламъка на свещ, докато се медитира. Така освен, че се пречиства, то се и зарежда с нашата енергия и с енергията от светлината на пламъка.

На всички желая щастие и добрини!

IRBISDate: Saturday, 15.10.2016, 08:14 | Message # 6
Новак
Chronos, избра ли вече таро? Ако някой още избира таро, добре е да се опита да усети картите и те ще му подскажат дали са неговото таро или не са. После картите се освещават. Избира се подходящата фаза на Луната, за да се направи ритуала за освещаването. След това картите се съхраняват по специален начин, не просто в кутийката, а се увиват в специален плат, когато не се ползват.

ChronosDate: Monday, 17.10.2016, 09:31 | Message # 7
Понякога влиза
Купих си таро. Но още не го ползвам. Чета как се ползва, но пробвах да медитирам над картите и значенията, които идват, се различават от написаните значения в книгата. Затова мисля, че ми е още рано да започна да гледам н таро. Съхранявам картите само в кутийката. Гледах и торбички от плат за таро, обаче не купих. Дано не е голяма грешка.

Без бряг е времето!

Форум за магия » МАГИЯ И ГАДАНИЕ » ЯСНОВИДСТВО, ТАРО И ДРУГИ » Как да избера своето таро
Page 1 of 11
Search:

magic-school.ucoz.net © 2017 | uCoz