Saturday, 21.10.2017, 19:38НАЧАЛО | РЕГИСТРАЦИЯ | ВХОД

Меню

ВХОД

Login:
Password:

ТЪРСЕНЕ

ЛУНАТА

CURRENT MOON

МУЗИКА

СТАТИСТИКА

ПОСЕТИТЕЛИ ДНЕС

Безсмъртие - Page 9 - Форум за магия
[ Ново от форума · Потребители · Правила · Търсене · RSS ]
Page 9 of 9«12789
Forum moderator: IRBIS, magic 
Форум за магия » МАГИЯ И ГАДАНИЕ » МАГИЯ » Безсмъртие (видове, начини за постигане, цели, смисъл и Божия промисъл)
Безсмъртие
Цеци_ВихронравDate: Sunday, 25.06.2017, 07:03 | Message # 121
Посетител
Group: Потребители
Status: Offline
Ами той апокалипсиса вече е почнал, но повечето са слепи да го видят...
И да не си помислиш, че съм кой знае колко интелигентна - средностатистическа кифла съм. Тези неща взех да ги осъзнавам когато се срещнах със Смъртта (своята) и я приех като приятел...
Едно от условията за безсмъртие мисля, че е да приемеш в сърцето си Смъртта и да не се боиш от нея. Повярвай ми, след това виждаш света по друг начин...

Внимавай какво си пожелаваш... Може да реша да ти го дам!

MaxxTheWizardDate: Saturday, 15.07.2017, 02:36 | Message # 122
Понякога влиза
Цеци_Вихронрав, ако не бях си набил комплекса Орес може би щях да се зарадвам още повече... 
Quote Цеци_Вихронрав ()
Ами той апокалипсиса вече е почнал, но повечето са слепи да го видят...
Да, така е, а още по- ужасното е, че Бог говори през устата на идиотите... А аз съм идиот.
Quote Цеци_Вихронрав ()
И да не си помислиш, че съм кой знае колко интелигентна
Спокойно, аз съм по- зле, но компенсирам с Късмет и книги.
Quote Цеци_Вихронрав ()
Тези неща взех да ги осъзнавам когато се срещнах със Смъртта (своята) и я приех като приятел...
Браво и правилно. Аз я приех като курва и си ебахме майките взаимно. Тя само като ме усети с отвращение бяга, а аз си седя в този свят и си играя на човек. 3 дена кома, 2 тежки клетви за Смърт и няколко брутални катастрофи без травма дори... Познаваме се повече от добре, но аз прекалих, както обикновено и сега не знам как да оправя нещата. Ти знаеш ли кой е най- популярния Бог в този свят и почти 99.99% от човеците вярват до смърт в него, кланят му се, учат децата си как да му вярват и служат и накрая заради него умират?
Quote Цеци_Вихронрав ()
Едно от условията за безсмъртие мисля, че е да приемеш в сърцето си Смъртта и да не се боиш от нея.
Не се боя от нея, тя се отвращава от мен и ме отбягва грозно. И не в сърцето, а в живота си само я приех, но вие жените като отпишете някой после е чудо...
Отговори ми все пак на въпроса, моля те, че после да се посмеем!!!!

Hodie mihi, cras tibi.

MaxxTheWizardDate: Saturday, 15.07.2017, 02:36 | Message # 123
Понякога влиза
Цеци_Вихронрав, на колко години си ако не е тайна?

Hodie mihi, cras tibi.

Цеци_ВихронравDate: Saturday, 15.07.2017, 04:58 | Message # 124
Посетител
Quote MaxxTheWizard ()
Ти знаеш ли кой е най- популярния Бог в този свят и почти 99.99% от човеците вярват до смърт в него, кланят му се, учат децата си как да му вярват и служат и накрая заради него умират?

Ако този е въпроса:
Пари, власт и външна красота (лустро), престиж и т.н. Станали сме като в древността с много богове, но главният от тях е Пари, а другите са от после. smile

А аз съм на 46, не плащам данък хорско мнение и ме смятат за луда, дива и неконтролируема.

MaxxTheWizardDate: Saturday, 16.09.2017, 06:31 | Message # 125
Понякога влиза
Цеци_Вихронрав, не. Далеко си. Най0- популярния, почитан и зъл бог, на който се кланят почти всички хора е Смъртта. Раждаме се безсмъртни, но заради вярата ни предадена от родителите повечето се отричат от това, за да остареят и умрат, както са научени и както са излъгани..
Всички други богове са само сенки на този. Той управлява илюзията за времето и материята по начин жесток, безсмислен и убийствен. Порочния кръг. 
Но има и други хора...

Hodie mihi, cras tibi.

Цеци_ВихронравDate: Saturday, 16.09.2017, 21:25 | Message # 126
Посетител
Макс, Смъртта никога не е била Бог поне за мен. За мен Смърт  не е страшен, жесток и зъл Бог, а по-скоро учител и приятел.
Не вярвам, че със смъртта на тленното тяло свършва живота, а прераждането е по твой си избор. Аз имам доста добра представа какво ще правя след смъртта на тялото си и повярвай ми няма да скучая. smile
А смърт на тялото има. И я има защото телата ни са от крайно неустойчива материя, но след смъртта на тялото остава не само душата ни, а цялата ни същност и енергия и... Нямам речника и образованието да ти го обясня, но за себе си зная какво става и го научих не от друг, а от Смъртта.
Искаш да се върнеш към безсмъртието... Ами не тръгвай на нож срещу Смъртта. smile Точно Смърт е този който те води към безсмъртие. Ако пък толкова харесваш сегашното си тяло можеш да се прераждаш и прераждаш, но за мен това е скучно...

Форум за магия » МАГИЯ И ГАДАНИЕ » МАГИЯ » Безсмъртие (видове, начини за постигане, цели, смисъл и Божия промисъл)
Page 9 of 9«12789
Search:

magic-school.ucoz.net © 2017 | uCoz