Monday, 21.05.2018, 18:19НАЧАЛО | РЕГИСТРАЦИЯ | ВХОД

Меню

ВХОД

Login:
Password:

ТЪРСЕНЕ

ЛУНАТА

CURRENT MOON

МУЗИКА

СТАТИСТИКА

ПОСЕТИТЕЛИ ДНЕС

Безсмъртие - Page 2 - Форум за магия
[ Ново от форума · Потребители · Правила · Търсене · RSS ]
Forum moderator: IRBIS, magic  
Форум за магия » МАГИЯ И ГАДАНИЕ » МАГИЯ » Безсмъртие (видове, начини за постигане, цели, смисъл и Божия промисъл)
Безсмъртие
zebaDate: Monday, 13.02.2017, 18:32 | Message # 16
Новак
Group: Потребители
Status: Offline
MaxxTheWizard, много интересно.:)
има ли как да се свържа "private"  с теб?
бих искал да те попитам да поговорим

Цеци_ВихронравDate: Tuesday, 14.02.2017, 18:19 | Message # 17
Посетител
Добре, Макс, разбрахме, че търсиш пътя към безсмъртието. Намери ли го? И ще споделиш ли с нас?

Внимавай какво си пожелаваш... Може да реша да ти го дам!

MaxxTheWizardDate: Wednesday, 15.02.2017, 18:18 | Message # 18
Понякога влиза
zeba, писах ти от пощата ми. 
Цеци_Вихронрав, ако трябва да съм честен бях близо, но от гордост и глупост опропастих всичко и сега пак тръгвам, но не мога да мина по същия път и търся  нов. За споделяне - искам да съм честен и затова предварително няма да обещавам нищо. Споделял съм тайни с хора, но резултатът почти винаги е отвратителен или ужасяващ, понякога и двете. Странно едно и също нещо как може толкова различно да влияе. 
Погледнете по- далеко от думата безсмъртие" и ми кажете какво виждате зад нея? Молба е! За да се свали карта трябва да се посочи коя!..

Hodie mihi, cras tibi.

Цеци_ВихронравDate: Wednesday, 15.02.2017, 20:52 | Message # 19
Посетител
Quote MaxxTheWizard ()
Погледнете по- далеко от думата безсмъртие" и ми кажете какво виждате зад нея?
Ако  в даден момент от живота на всеки му се предложи безсмъртие той ще го използва за различни неща. За какво, зависи от умственият му багаж, възрастта, морала, ценностната система и т.н.
И имам и аз един въпрос към теб. Казваш, че 10 години си бил безсмъртен. Това предполага през тези 10 години да не си боледувал от нищо и тялото ти да не е остаряло и ден. т.е. снимка от началото на периода да е същата като снимка от края му. Така ли е???

MaxxTheWizardDate: Friday, 17.02.2017, 18:50 | Message # 20
Понякога влиза
Цеци_Вихронрав, по- хубаво и зловещо е. Непознати хора са мислели, че съм по- млад от децата на мои набори. Почти никои не вярваше на колко години съм и дори се съмняваха, че личната ми карта е фалшива. Мога да го докажа със снимки и свидетели, когато дойде момента... и със собствената ми личност разбира се. И затова толкова искам да си върня някои знания, защото "кода" на вечната младост е в комплекта на "безсмъртието", но като благословия, а не паразит.

Hodie mihi, cras tibi.

Цеци_ВихронравDate: Friday, 17.02.2017, 20:52 | Message # 21
Посетител
Това което описваш е младост (вечна или не) и неуязвимост - не е безсмъртие. Получиш ли безсмъртие не го губиш. Или си безсмъртен или не си...

MorganaDate: Friday, 17.02.2017, 22:34 | Message # 22
Понякога влиза
Quote MaxxTheWizard ()
Morgana, моля те кажи ми от опит го знаеш, докоснала си се до такъв или си чула и чела?
 Казвам, че безсмъртието носи болка, защото ти ще си вечно млад и жив и ще виждаш как близките ти остаряват и умират.

MaxxTheWizardDate: Friday, 17.02.2017, 22:56 | Message # 23
Понякога влиза
MorganaЦеци_Вихронрав, ами усещам сега, че всеки спор е ненужен. Неуязвимост не знам какво е точно, защото ме уязвяваха добре ама не умирах. Иначе за болестите - нищо и никъде даже на -25 градуса почти гол и всякакви подобни. Съгласен съм за болката, но знам, че всички пропускаме нещо важно и точно затова ми трябват "огледала' за да се пробвам да видя какво.
Иначе благодаря, че ми помагате!

Hodie mihi, cras tibi.

MaxxTheWizardDate: Friday, 17.02.2017, 23:00 | Message # 24
Понякога влиза
И сега следващата стъпка - безсмъртието е "усещане за ..." и тук ми липсва думата, защото вероятно почти в никой език вече я няма. Ако го приемаш това усещане бавно и с разбиране то те променя, променя и хората, които обичаш и е хубаво и за добро. Дори май и думата "безсмъртие" не е точната, а само сянка на истинската и затова може да подведе. Усещане за болка, която носи осъзнаването за свобода и неподвластност на времето, материята и суеверията. Почнете оттук и рисувайте!

Hodie mihi, cras tibi.

KasandraDate: Monday, 20.02.2017, 20:41 | Message # 25
Посетител
Group: Модератори
MaxxTheWizard, нямаш дума за това усещане, но предполагам можеш да го опишеш.
Quote MaxxTheWizard ()
Усещане за болка, която носи осъзнаването за свобода и неподвластност на времето, материята и суеверията.

Защо болка?

MaxxTheWizardDate: Friday, 24.02.2017, 18:06 | Message # 26
Понякога влиза
Kasandra, болката е катализатор (ускорява процес) или движеща сила (оцветява енергията движеща процеса). Ако е първото води до вдъхновение и съчетано с любов твори чудеса, които правят света по- добър и хубав. Ако е второто нещата се случват върху тънък лед и в зависимост от това какви цели си поставя човек и с какво я съчетава пак има чудеса, но съвсем други и резултатът е по- скоро спорен. 
Болката я разглеждам като лекарство в нужните дози или отрова като всяко прекаляване. За да стигна до "извора на вечната младост" трябваше да превърна болката в "радост и осъзнаване", но в това не влагам никакъв сексуален смисъл, а по - скоро като пряк път към Бог в сърцето. Или поне това е приблизителното звучене на усещането. 
Накратко болката приета с любов твори чудеса!

Hodie mihi, cras tibi.

KasandraDate: Friday, 24.02.2017, 20:56 | Message # 27
Посетител
MaxxTheWizard, май започвам да те разбирам. Обясни само за физическа или за душевна болка говорим.

MaxxTheWizardDate: Friday, 03.03.2017, 16:51 | Message # 28
Понякога влиза
Kasandra, аз предпочитам душевната, но не трябва да се подценява и физическата, а съчетанието от двете просто никога не се е засичало, за да преценя.
Душевното страдание е по- инертно и замъглява преценката. Почва като взрив, но после се управлява на моменти доста трудно, а и поражда странични ефекти, които могат да доведат до загуба на време, умопомрачение или грешна интерпретация.
Физическата болка според мен е по- добре да е предизвикана, а не в следствие на болест или подобно. Аз предпочитам (моля без много смях) болката във фитнеса при достигане на моментната граница на натоварване на тялото. Хем съм концентриран, хем е градивна, хем е осъзната и контролирана. По- бавничко и по- слабичко действа, но вероятността от грешки и глупости е минимална.
Сигурен съм, че има и други начини, но аз и затова съм тук. 
Има руна, която управлява времето и още не съм сигурен, но подозирам, че е част от "формула" за безсмъртие.
Скоро ще знам! 
Някой иска ли да ми каже ако знае как се прави "сфера" - в нашия свят (в зависимост от аурата на магьосника) част от него се затваря в "сфера" и всички и всичко попаднали вътре се управляват като при "осъзнато сънуване", но е реалност???

Hodie mihi, cras tibi.

theshadowDate: Saturday, 04.03.2017, 07:35 | Message # 29
Понякога влиза
MaxxTheWizard, изисква се познание за работа с енергия- доста... Започва се с личната и се продължава нататък... В това отношение китайците имат хубави разработки... Но ако се насочиш натам- чети ги на ниво медицина- другото са булевардни умности, което се издава по въпроса... Те са три вида енергии в зависимост от местонахождението им, които ти трябват за това, което пишеш- за такава "сфера"...

MaxxTheWizardDate: Saturday, 04.03.2017, 16:43 | Message # 30
Понякога влиза
theshadow, много ме дразни на моменти как ме повеждащ по пътя, който ми трябва и точно, когато съм близо до целта пада мрак и ме оставяш там да се оправям. Знам, че знаеш, че предпочитам да спра вместо да търся на сляпо и от това само губя, но ми остана малко и хазарта не е силната ми страна... Както и мисленето, а явно трябва. Въпреки това Благодаря! Вярвам, че така трябва и това е достатъчно! Днес!..

Hodie mihi, cras tibi.

Форум за магия » МАГИЯ И ГАДАНИЕ » МАГИЯ » Безсмъртие (видове, начини за постигане, цели, смисъл и Божия промисъл)
Search:

magic-school.ucoz.net © 2018 | uCoz