Thursday, 14.12.2017, 20:59НАЧАЛО | РЕГИСТРАЦИЯ | ВХОД

Меню

ВХОД

Login:
Password:

ТЪРСЕНЕ

ЛУНАТА

CURRENT MOON

МУЗИКА

СТАТИСТИКА

ПОСЕТИТЕЛИ ДНЕС

Безсмъртие - Форум за магия
[ Ново от форума · Потребители · Правила · Търсене · RSS ]
Page 1 of 912389»
Forum moderator: IRBIS, magic 
Форум за магия » МАГИЯ И ГАДАНИЕ » МАГИЯ » Безсмъртие (видове, начини за постигане, цели, смисъл и Божия промисъл)
Безсмъртие
MaxxTheWizardDate: Sunday, 12.02.2017, 00:35 | Message # 1
Понякога влиза
Group: Потребители
Status: Offline
Безсмъртието има много лица и пътища за постигане. От "дървото на живота" до вампирите през медитация, кръв и усмивката на Буда. искам да споделим знания и опит, за да си спестим време и страдания.
Аз съм "пробвал 10 годишна виза за безсмъртие 1996- 2006" и това ми помогна да стигна там, където други не могат по ред причини. Посъбрал съм части от някакъв пъзел, но все ощев не мога дори да си представя картината и затова не смея да почна да редя...
Има ли хора и същества тук, които да се интересуват от темата?

Hodie mihi, cras tibi.

Цеци_ВихронравDate: Sunday, 12.02.2017, 00:46 | Message # 2
Посетител
Разкажи за тази виза за безсмъртие. Заинтригува ме. smile

Внимавай какво си пожелаваш... Може да реша да ти го дам!

MaxxTheWizardDate: Sunday, 12.02.2017, 05:32 | Message # 3
Понякога влиза
Цеци_Вихронрав, еееее... исках мнение и после въпросите, но все пак  щом питаш - 1996 лятото август "разбрах", че имам още 10 години живот и после край - черно, а аз вече знаех, че това е смърт. "Утехата" беше, че през тези 10 години нищо и никой не може да ме убие, каквото и да става. Няма такова гадно усещане като това да видиш как броячът на времето ти почва да върти назад към нулата... Обреченост, безнадежност, гняв към бяс. За тези години направих много неща, които биха убили всеки друг, но аз оставах жив пак и пак. 13.12. 1999г след опит за убийство 3 дена бях в кома и се върнах с един спомен, но достатъчен. В един момент осъзнах, че май наистина няма униране и се зарових дълбоко с дяволи, богове и безумия. 2 брутални катастрофи в които знаех, че хората ще умрат и се качвах в колите им и те се размазваха и всички оживявахме аз почти без драскотина, другите също... Накрая изнаглях и започнах да "изследвам" егрегора на смъртта и научих интересни неща. 2006 лятото вече исках наистина това да свърши и последните 15 дена изкарах в странно състояние. "Знаех", че няма да видя утрото на 01.09.2006...Ама го видях. За наказание. Тогава започна кошмара на осъзнаването, който трае и до днес. Наистина умря нещо в мен, но не достатъчно и ето ме тук. На кръстопът, на кръст и на половин човек, наполовин друго.
Това е накратко. Как се докарах до 10-те години е рано да разкажа, а къде отивам не ми се мисли сега.
Ти си на ход!

Hodie mihi, cras tibi.

Цеци_ВихронравDate: Sunday, 12.02.2017, 07:49 | Message # 4
Посетител
Искаш мнение...
Ами да почнем от там, че не вярвам в безсмъртието и не го искам, защото в един момент ще ми писне, ще се уморя от живота и... Абе друго си е да има смърт, за да си почине човек. 
Питам защото преди две години ми поставиха диагноза която ми дава 2 до 5 години живот. Не ми харесва да завися от някаква си диагноза. Всъщност не ми харесва да нямам избор. Избор винаги трябва да има! И в крайна сметка смятам аз да реша  кога да свърши живота ми. Нямам идея как ще го постигна, но ще...
До сега винаги съм получавала всичко което поискам. Смятам и в този случай да стане по моята. Затова и ми е интересна темата.

MaxxTheWizardDate: Sunday, 12.02.2017, 11:22 | Message # 5
Понякога влиза
Цеци_Вихронрав, Брутално и зловещо. Раждаме се безсмъртни и ни внушават лъжата за смъртта докато повярваме... Защо ти се умира и защо ти се живее ако не е тайна? Каквото си пожелаеш - това става (или доминиращата емоция на подсъзнанието ако е по- силна).

Hodie mihi, cras tibi.

KasandraDate: Sunday, 12.02.2017, 11:41 | Message # 6
Посетител
Group: Модератори
MaxxTheWizard, хубава тема си постнал.
И аз искам да стана безсмъртна. Ще помагаш ли?

Цеци_ВихронравDate: Sunday, 12.02.2017, 11:46 | Message # 7
Посетител
Я, стана някакъв гаф... Май постваме едновременно с Касандра...

Quote MaxxTheWizard ()
Защо ти се умира и защо ти се живее ако не е тайна?

Всяко нещо колкото и да е хубаво, ако продължи прекалено дълго омръзва. Живота също. Просто в един
момент ти трябва да умреш за малка почивка и после да се преродиш в
друг образ, да пробваш друго поведение и те така...
А ми се живее още, защото имам едни прекрасни моменти които предстоят да изживея и
толкова планиране и програмиране и да ги изпусна накрая заради някаква
жалка диагноза... Ами не става! А имам и сметки за разчистване, но ги
искам по-натам в бъдещето, защото нали знаеш, че то отмъщението колкото
повече отлежава е по-сладко. Като хубавото вино или коняк...

KasandraDate: Sunday, 12.02.2017, 11:53 | Message # 8
Посетител
Извинявай, Цеци. Пробвам нещо през админското меню и вече успях да изтрия две мнения дето не трябваше и да объркам още някой неща. Ама какво очакваш от блондинка. sad

KasandraDate: Sunday, 12.02.2017, 11:53 | Message # 9
Посетител
MaxxTheWizard, извинявай, че ти оспамих темата!

magicDate: Sunday, 12.02.2017, 12:01 | Message # 10
Посетител
Group: Администратори
Status: Online
Преди това Ирбис изтри някакви мнения погрешка, мислейки че ги редактира! После ме пита как да ги върне. Внимателно с админското меню, моля ви се! Не мога да връщам изтритите мнения!

На всички желая щастие и добрини!

MaxxTheWizardDate: Sunday, 12.02.2017, 15:48 | Message # 11
Понякога влиза
Kasandra, не си. Аз търся пътя към безсмъртието, но да е осъзнат избор, носещ спокойствие и сила, която вдъхновява до безкрай. Искам да е благословия, а не проклятие.

Hodie mihi, cras tibi.

JasminDate: Sunday, 12.02.2017, 15:55 | Message # 12
Понякога влиза
MaxxTheWizard, безсмъртието винаги е проклятие. Проклятието се състои в това да гледаш как любимите ти хора умират. Колко време може да се издържи на загубата? Затова в Индия йогите, които се занимават с техники за безсмъртие са отшелници. Какъв живот е обаче този в пещера, където не виждаш никой, не общуваш с никой и по цял ден само медитираш? Дори йогите накрая не издържат и пожелават смъртта.

MorganaDate: Sunday, 12.02.2017, 17:30 | Message # 13
Понякога влиза
Quote MaxxTheWizard ()
Аз търся пътя към безсмъртието, но да е осъзнат избор, носещ спокойствие и сила, която вдъхновява до безкрай.
Макс, такова безсмъртие няма. Поне за хората. Това безсмъртие е само за Бог. Хорското безсмъртие за тези които са го постигнали винаги им е носило и болка.

MaxxTheWizardDate: Sunday, 12.02.2017, 18:59 | Message # 14
Понякога влиза
Morgana, моля те кажи ми от опит го знаеш, докоснала си се до такъв или си чула и чела?
Jasmin, разбирам те и до скоро вярвах, че е така, но по ред причини мисля, че има един вид, който се предава и е благословия. Още не съм сигурен и не само затова минавам от тук, но и за това. 
Източната мистика нерядко е път на мравки без посока, но това не означава, че не е благодатен или правилен. Сърцето ми е друго. Два пъти пътувах натам - единия живях 6 месеца в Катар, а другия още толкова в Бали. Няма място за нас там, но има много други неща.
За какви видове безсмъртие сте чели, чували и знаете по друг начин ако не е тайна???
И благодаря предварително и за отговорите, и за мълчанието!!!

Hodie mihi, cras tibi.

Цеци_ВихронравDate: Sunday, 12.02.2017, 21:20 | Message # 15
Посетител
Quote MaxxTheWizard ()
За какви видове безсмъртие сте чели, чували и знаете по друг начин ако не е тайна???И благодаря предварително и за отговорите, и за мълчанието!!!

Безсмъртна е душата, а тялото е просто биологична машина която в един момент умира...

Форум за магия » МАГИЯ И ГАДАНИЕ » МАГИЯ » Безсмъртие (видове, начини за постигане, цели, смисъл и Божия промисъл)
Page 1 of 912389»
Search:

magic-school.ucoz.net © 2017 | uCoz