Thursday, 14.12.2017, 20:59НАЧАЛО | РЕГИСТРАЦИЯ | ВХОД

Меню

ВХОД

Login:
Password:

ТЪРСЕНЕ

ЛУНАТА

CURRENT MOON

МУЗИКА

СТАТИСТИКА

ПОСЕТИТЕЛИ ДНЕС

Има ли БЯЛА и ЧЕРНА магия? - Page 4 - Форум за магия
[ Ново от форума · Потребители · Правила · Търсене · RSS ]
Page 4 of 4«1234
Forum moderator: IRBIS, magic 
Форум за магия » МАГИЯ И ГАДАНИЕ » МАГИЯ » Има ли БЯЛА и ЧЕРНА магия? (да си поговорим за магия...)
Има ли БЯЛА и ЧЕРНА магия?
Цеци_ВихронравDate: Wednesday, 22.03.2017, 22:57 | Message # 46
Посетител
Group: Потребители
Status: Offline
Макс, четох поста ти буквално. Т.е. регресията не я приех като вид практика, а в буквалния смисъл и се получи недоразумение.
След като уточни какво визираш под "регресия" вече ти схващам и въпроса. Не съм фен на такива практики и след малко ще обясня защо. А дали с черна или бяла магия? Ами зависи какви отговори търсиш.
А това ровене в минали животи или изобщо в миналото за мен е губене на време. Миналото е минало и заминало, няма смисъл да се връщаме там и да се питаме дали и защо сме постъпили по даден начин, така или иначе няма как да променим миналото - то не подлежи на промяна. По-добре е да се насочим към бъдещето, него можем да изградим както решим.

Внимавай какво си пожелаваш... Може да реша да ти го дам!

BalanarDate: Thursday, 23.03.2017, 09:02 | Message # 47
Посетител
Group: Потребители
Status: Offline
Според мен ровенето в миналото никак не е загуба на време - разбира се не говоря в общо приетия смисъл да живееш в миналото. 
Настоящето е резултат от миналото, а бъдещето от миналото и настоящето. 
Следователно  човек може да се научи да следи за сигналите в живота му и кое/защо се случва. 
Като привърженик на теорията за прераждането и "кармата" бих направил един коментар за тази твоя практика.
Макс нямам никакви съмнения относно силата на тази практика. 
Моите притеснения по скоро са, че би си навлякъл неприятности с такива знания от минали животи.
Един вид получаваш информацията на готово и можеш да си направиш изводи или поне донякъде каква е целта на това ти прераждане, какви уроци имаш да научиш и така нататък. Всяка информация на готово не е добре smile - имам в предвид, че урока няма да бъде пълноценно научен. Следователно е възможно да се предизвикат събития, които да те накарат да проумееш, че не е това начина.
Но това са само разсъждения и храна за размисъл smile

Форум за магия » МАГИЯ И ГАДАНИЕ » МАГИЯ » Има ли БЯЛА и ЧЕРНА магия? (да си поговорим за магия...)
Page 4 of 4«1234
Search:

magic-school.ucoz.net © 2017 | uCoz