Monday, 20.11.2017, 15:45НАЧАЛО | РЕГИСТРАЦИЯ | ВХОД

Меню

ВХОД

Login:
Password:

ТЪРСЕНЕ

ЛУНАТА

CURRENT MOON

МУЗИКА

СТАТИСТИКА

ПОСЕТИТЕЛИ ДНЕС

Да или Не за любовната магия - Page 2 - Форум за магия
[ Ново от форума · Потребители · Правила · Търсене · RSS ]
Page 2 of 2«12
Forum moderator: IRBIS, magic 
Форум за магия » МАГИЯ И ГАДАНИЕ » МАГИЯ » Да или Не за любовната магия
Да или Не за любовната магия
Цеци_ВихронравDate: Monday, 05.12.2016, 21:03 | Message # 16
Посетител
Group: Потребители
Status: Offline
Моргана, това което ми описваш го мога и без ябълката и всичкото губене на време покрай нея. biggrin Това не е любовна магия, а програмиране на ситуация. Мога да си програмирам среща със всеки, но не мога да му измагьосам чувства към себе си които не изпитва...

Внимавай какво си пожелаваш... Може да реша да ти го дам!

magicDate: Monday, 05.12.2016, 21:30 | Message # 17
Посетител
Group: Администратори
Точно за бяла любовна магия няма как да предоставя доказателство на черен маг. Въпрос е на усет за добро и зло, за правилно и неправилно, а не на отровни жаби и доказателства.

Една е основната разлика между бялата и черната любовна магия. Бялата магия не заставя никого на сила да тръгне да обича друг. Свободната воля се зачита. Ако се вменят насила чувства, тогава е черна магия и се нанася вреда. Бог ни е дал свобода да обичаме който искаме и кои сме ние, че да отнемаме тази свобода! За да няма навреда и да не се пречи на всеки да избира свободно кой да обича, бялата любовна магия е всъщност срещата между хората. Ако искат искрата на любовта да пламне, съгласието за това трябва да е взаимно. Иначе, както писах, се плаща тройно за вредата и се натрупва лоша карма.

На всички желая щастие и добрини!

Цеци_ВихронравDate: Monday, 05.12.2016, 21:37 | Message # 18
Посетител
Quotemagic ()
бялата любовна магия е всъщност срещата между хората. Ако искат искрата на любовта да пламне, съгласието за това трябва да е взаимно.
 От което, Меджик, стигаме отново до извода, че любовна магия няма, а само програмиране на ситуация.
И понеже говориш за бяла и черна магия ще си позволя да пусна тема по темата. smile

magicDate: Monday, 05.12.2016, 21:43 | Message # 19
Посетител
Цеци_Вихронрав, твоето програмиране на ситуация е точно любовна магия. Без него нали нищо повече няма да се случи между двамата души? А така може да се случи.  smile

Цеци_ВихронравDate: Monday, 05.12.2016, 21:46 | Message # 20
Посетител
Меджик, програмирането на ситуация може да е и за среща с цел кавага. Т.е. мога да програмирам среща и с врагът си. Но програмирам само срещата, не и развоя и. Ако трябва да сме точни в такъв случай трябва да се води не магия за любов, а магия за среща нали?

magicDate: Monday, 05.12.2016, 21:54 | Message # 21
Посетител
Цеци_Вихронрав, ти му казваш програмиране, а аз му казвам магия. Ако никой не се налага над чужда воля, няма действия на сила и не се цели вреда, значи не пречи да се създадат условия как да се случи една среща.

Цеци_ВихронравDate: Monday, 05.12.2016, 21:56 | Message # 22
Посетител
Не е въпроса дали е магия или програмиране... Т.е. програмирането си е магия. Въпроса е, че е за среща, а не за любов. biggrin

magicDate: Monday, 05.12.2016, 21:59 | Message # 23
Посетител
Цеци_Вихронрав, срещата нали е за любов?  smile

Цеци_ВихронравDate: Monday, 05.12.2016, 22:02 | Message # 24
Посетител
Меджик, магията за среща си е само магия за среща. Ако си измагьосам среща с някой който ме мрази, колкото и аз да го обичам и да съм чаровна и прекрасна той няма да ме заобича нали? Най-много при срещата да ми засвидетелства омразата си.

magicDate: Monday, 05.12.2016, 22:04 | Message # 25
Посетител
Цеци_Вихронрав, защо пък да не те види в друга светлина? Много черногледо описа срещата.

Цеци_ВихронравDate: Monday, 05.12.2016, 22:14 | Message # 26
Посетител
Quotemagic ()
защо пък да не те види в друга светлина?
Защото... Ами да кажем от личен опит...
Има един човек когото не понасям. Не е лош човек и нищо лошо не ми е направил, но незнайно защо е решил, че е влюбен в мен... Аз даже не зная защо не го понасям... Т.е. нямам причина да ми е непоносим, но... Ами нито го харесвам, нито го понасям... Той пък системно прави - струва и се оказваме на едно и също място по едно и също време. И понеже той знае, че не споделям чувствата му и не искам да слушам за тях не ми ги натрапва и общо взето говорим малко и по неангажиращи теми, но... Ами не го понасям и през цялото време съм буквално "на нокти"... Дразни ме даже пълният му с обожание поглед...
Как мислиш, дали с магия или без, някога ще го захаресвам този човек???
Ето на, той си програмира случайни срещи с мен, но вече няколко години (какво няколко... Те станаха десетина) се виждаме и даже разговаряме, но не ми става по-приятен...

magicDate: Wednesday, 07.12.2016, 09:46 | Message # 27
Посетител
Цеци_Вихронрав, свободната воля е важна при бялата магия. Представи си, че нямаше избор, защото любовната магия ти го е отнела и щеш не щеш, се озоваваш до човек, който категорично не е за теб! Бялата любовна магия няма да причини това на никого.

Ако обаче двамата са един за друг, но никога не се срещнат, за да го разберат? Или са двойка, която се е скарала и всъщност само гордост им пречи да са щастливи заедно? Ето тук би могла да помогне бялата любовна магия.

Може би неразбирането идва от това, че се очаква да станат чудеса чрез магията, но когато се правят магии винаги трябва да се мисли дали е оправдано да се направи намесата, какви ще са промените и не на последно място какви ще са последствията. Ето например как да се промени с лека ръка какво изпитва някой към друг? Не е правилно и нищо добро няма да произлезе от това. Затова бялата магия не прави такива драстични промени.

Форум за магия » МАГИЯ И ГАДАНИЕ » МАГИЯ » Да или Не за любовната магия
Page 2 of 2«12
Search:

magic-school.ucoz.net © 2017 | uCoz