Thursday, 14.12.2017, 21:05НАЧАЛО | РЕГИСТРАЦИЯ | ВХОД

Меню

ВХОД

Login:
Password:

ТЪРСЕНЕ

ЛУНАТА

CURRENT MOON

МУЗИКА

СТАТИСТИКА

ПОСЕТИТЕЛИ ДНЕС

Да или Не за любовната магия - Форум за магия
[ Ново от форума · Потребители · Правила · Търсене · RSS ]
Page 1 of 212»
Forum moderator: IRBIS, magic 
Форум за магия » МАГИЯ И ГАДАНИЕ » МАГИЯ » Да или Не за любовната магия
Да или Не за любовната магия
IRBISDate: Monday, 07.11.2016, 10:33 | Message # 1
Новак
Group: Модератори
Status: Offline
Спорът за любовната магия е стар като света. 

Докато има хора, които гледат на любовта като на стока, ще има и търгаши, готови да продават любовни магии. 

Вие какво мислите, на любов дали е като на война, т.е. всички средства са позволени,вкл. любовна магия или сте на противоположното мнение?

Цеци_ВихронравDate: Saturday, 03.12.2016, 18:55 | Message # 2
Посетител
Group: Потребители
Няма такова нещо като любовна магия! Самата любов е магия. Не можеш насила да накараш някой да те обикне или пък да те разлюби.

Внимавай какво си пожелаваш... Може да реша да ти го дам!

KasandraDate: Saturday, 03.12.2016, 19:03 | Message # 3
Посетител
Цеци, не съм съгласна с теб. Има много любовни еликсири които действат безотказно.

Цеци_ВихронравDate: Saturday, 03.12.2016, 19:08 | Message # 4
Посетител
Касандра, ти наричаш афродизиаците любовен еликсир. smile
С нещо такова ще предизвикаш желание у някого, но не и любов.

Цеци_ВихронравDate: Saturday, 03.12.2016, 19:12 | Message # 5
Посетител
Има не само еликсири, а и магии за любов които  уж действат, но са на принципа
на енергийният вампиризъм и изтощават, затова и не ги харесвам, което не
значи, че е любовна магия.

Message edited by Цеци_Вихронрав - Saturday, 03.12.2016, 19:54

KasandraDate: Saturday, 03.12.2016, 19:53 | Message # 6
Посетител
Цеци, от това което пишеш оставам с впечатление, че не си убедена в думите си. smile
Ако нямаше любовна магия, нямаше толкова често да се пише и говори за нея.

Цеци_ВихронравDate: Saturday, 03.12.2016, 20:00 | Message # 7
Посетител
Касандра, докато писах поста говорех по телефона и коментирах темата. smile В последствие като прочетох какви глупости съм написала и ме втресе...
В интерес на истината много дълго време вярвах, че има такова нещо като любовна магия и съм търсила видове такава и съм била супер разочарована, че не действа. Това в едно много далечно минало когато бях ученичка. После баба ми (лека и пръст) която също беше вещица ми обясни защо няма любовна магия.
Магията действа на обстоятелствата, но не и на чувствата...

magicDate: Monday, 05.12.2016, 08:10 | Message # 8
Посетител
Group: Администратори
Цеци_Вихронрав, може би не си попадала на любовна магия, правена от професионалист. Има хора, които само с това се занимават, понеже много хора търсят такива магии.

На всички желая щастие и добрини!

theshadowDate: Monday, 05.12.2016, 10:24 | Message # 9
Понякога влиза
magic, и според теб като как по-точно изглежда, таковата, любовната магия, дето е правена от професионалист?

theshadowDate: Monday, 05.12.2016, 10:30 | Message # 10
Понякога влиза
Цеци_Вихронрав, има наистина екзотични видове "любовна" магия, доста преследвани от законите в някои държави... Например има една отровна жаба, която е съставка на такава магия... Отровата унищожава нервната система на "омагьосания" и го прави зомби, то всъщност е част от т.нар. зомбиране... От там е заблудата, че то е възможно да се върнат мъртъвци... Понеже тя отровата от жабата унищожава необратимо нервната система на засегнатия човек и го прави меко казано безволев, безмозъчен слабоумен идиот... Така по онези държави отвличали хора, тровели ги и ето я дали "любимата", дали безплатната работна ръка, дали нещо по-страшно... За щастие властите там са наясно за какво става въпрос и извършителите на подобни "магии" ги съдят на доста години затвор... И у нас такива тарикати напоследък има тенденция да ги съдят и да лежат в затвор... Точно защото "любовните им магии" са осакатяващи здравето, при това по един доста немагичен начин, това там, където "професионалистите" реално успяват да имат някакъв резултат...

magicDate: Monday, 05.12.2016, 14:33 | Message # 11
Посетител
theshadow, аз се занимавам с бяла магия. Любовната магия е черна магия. Прави се от хора, които независимо как се наричат, се занимават с черна магия и са черни магове като теб. Ти знаеш повече от мен за черните магии. Ти напиши как изглежда черната любовна магия и какви отровни жаби ползвате, за да я правите.

Цеци_ВихронравDate: Monday, 05.12.2016, 15:16 | Message # 12
Посетител
Меджик, научи ме на твоята " бяла" любовна магия. Ще я изпробвам и ще отчета.
Сянка, ти що щеш тука? smile

magicDate: Monday, 05.12.2016, 15:55 | Message # 13
Посетител
Любовта е дар божи. Бялата магия за любов, която аз правя, действа само ако Бог я позволи. Аз няма как да знам мотивите на заявителя дали са чисти, затова се обръщам винаги към Бога, когато правя такава магия. Правя специален ритуал, който не накърнява свободната воля на никой. Най-подходящото време е, когато Луната започва да нараства. За ритуала ползвам жива вода и бели свещи. Правя наричания. После на другия ден трябва задължително да се иде на църква , да се запали свещ и смирено да се поиска от Бог разрешение магията да подейства. Ако Бог види, че магията е за лошо и магията няма да сработи.

Повечето любовни магии са черни. Нарушават свободната воля и са зло. За тях се плаща цена по тройното правило както от онзи, дето е извършил ритуала, така и от онзи, който ги е заявил. Заради такива черни магии за любов, много хора натрупват лоша карма и после нямат семейно щастие и не разбират защо не им върви в нищо.

theshadowDate: Monday, 05.12.2016, 19:32 | Message # 14
Понякога влиза
Цеци_Вихронрав, ами таковата, не се сдържах....

magic, няма такова нещо любовна магия.... Има нещо като опити насила да стане хубост, но те любов не дават за краен резултат...

Като се има предвид, че не приемам съществуването на бог или изобщо на какви да е висши сили, къде е доказателството, че това, което правиш, реално действа, а не е стандартно случване на нещата...

Message edited by theshadow - Monday, 05.12.2016, 19:36

MorganaDate: Monday, 05.12.2016, 20:28 | Message # 15
Понякога влиза
Шадоу, теб те зная. Имаш хубав форум и чета по някога като гост, но ти, скъпи, изваждаш цялата мистика и романтика от магията и остава само голата наука, затова и не съм се регистрирала при теб. tongue
Цеци, има любовна магия и понеже искаш да опиташ дори и да не вярваш, което означава, че си готова да приемеш наличието и ако сама се убедиш ще те науча. smile
По пълнолуние вземаш една хубава червена ябълка и я срязваш на две, но не по дължина, а през средата така че семките и да образуват звезда след разрязването. Почистваш семките и на едната половинка с върха на ножа изписваш своето име, а на другата името на желаният мъж. След това намазваш двете половинки с мед и ги съединяваш отново. После слагаш слепената с мед ябълка пред себе си (хубаво е да я положиш в кристална купичка) и медитираш над среща и разговор с този мъж. Представи си как искаш да се срещнете, какво ще правите, за какво ще разговаряте и всичко това докато почувстваш все едно наистина се случва. Вечерта остави ябълката до прозореца да я огрява цяла нощ пълната луна. На сутринта я изяж докато отново си представяш среща и разговор с този мъж.
Гарантирам ти, че до седмица ще получиш желаният мъж, а след това всичко зависи от теб и чара ти. wink

Форум за магия » МАГИЯ И ГАДАНИЕ » МАГИЯ » Да или Не за любовната магия
Page 1 of 212»
Search:

magic-school.ucoz.net © 2017 | uCoz