Sunday, 18.02.2018, 22:13НАЧАЛО | РЕГИСТРАЦИЯ | ВХОД

Меню

ВХОД

Login:
Password:

ТЪРСЕНЕ

ЛУНАТА

CURRENT MOON

МУЗИКА

СТАТИСТИКА

Любовна магия - Page 4 - Форум за магия
[ Ново от форума · Потребители · Правила · Търсене · RSS ]
Page 4 of 4«1234
Forum moderator: IRBIS, magic 
Форум за магия » МАГИЯ И ГАДАНИЕ » МАГИЯ » Любовна магия (действащи магии за любов)
Любовна магия
indigo10Date: Friday, 19.01.2018, 17:15 | Message # 46
Новак
Group: Потребители
Status: Offline
Здравейте група , отскоро посещавам Вашият сайт и сте ми много полезни в някой отношения . Да споделя ,че отскоро почнах да усещам някой неща,енергии,осъзнати сънища , да виждам аури и когато докосна някой мога да видя някой неща или да отговоря на някой конкретни въпроси,но съм в много начална фаза и дори не осъзнавам много от нещата ,които ми се случват.Срещнах се случайно с една дама,която се оказа ясновидка и тя сама дойде при мен и видя,че имам подобна дарба на нейната . Та  да дойда на въпроса ,който ме затруднява,ако може да ми помогнете или поне да ми отговорите, преди години ми беше предречено за точно определен човек с точна буква,цифра,дата и социален статус и смятам ,че съм го срещнала , защото дамата,която ме откри(ясновидката) също го каза и го видя и позна, а от този човек самия за него не мога да видя нищо,не мога да му видя аурата,да се усетя дали ме лъже и прочие,абсолютно нищо  и затова си мисля,че може би наистина е той.  При запознанството ни подходих много грешно към него , не ,че нямаме отношения ,но не са такива ,каквито бих желала и реших да си подпомогна  с първата от магиите на MORGANA с лъжиците .Мисля,че съм изпълнила всичко правилно, освен,че имах проблем с възлите и някой ми се насъбраха един върху друг .Та въпроса ми е ,10я ден след края беше сега 15.01.18година и не виждам кой знае каква промяна, да не кажа никаква , трябва ли да почакам още време или не съм изпълнила правилно ритуала. Попринцип ,откакто виждам тези неща съм доста набожна и се обръщам към позволението на Господ за всяко едно нещо и си мисля,че ако ,както казват и двете пророчици ,ако той ми е предначертан и пратен от Господ би трябвало да разреши подобна лека помощ ? Какво е Вашето мнение , много ще Ви бъда благодарна .Открита съм за всякакви съвети ,помощ и критика . Поздрави

magicDate: Friday, 19.01.2018, 21:12 | Message # 47
Посетител
Group: Администратори
indigo10, трябва да оставите Господ да реши. Думата на Господ винаги е най-доброто.

На всички желая щастие и добрини!

mimi_rebelde8Date: Friday, 09.02.2018, 06:29 | Message # 48
Новак
Group: Потребители
Здрвейте аз съм на 22 казвам се Мирела а той се казва Никос на 28 исках да ви попитам някой може ли да ми гледа на карти дали имам бъдеще с него ще бъдем ли заедно?Бяхме през декемри но се разделихме и той охладня към мен та въпроса ми е има ли си друга моля помогнете ми ще съм ви благодарна smile

Форум за магия » МАГИЯ И ГАДАНИЕ » МАГИЯ » Любовна магия (действащи магии за любов)
Page 4 of 4«1234
Search:

magic-school.ucoz.net © 2018 | uCoz