Monday, 20.11.2017, 15:48НАЧАЛО | РЕГИСТРАЦИЯ | ВХОД

Меню

ВХОД

Login:
Password:

ТЪРСЕНЕ

ЛУНАТА

CURRENT MOON

МУЗИКА

СТАТИСТИКА

ПОСЕТИТЕЛИ ДНЕС

Любовна магия - Page 2 - Форум за магия
[ Ново от форума · Потребители · Правила · Търсене · RSS ]
Page 2 of 3«123»
Forum moderator: IRBIS, magic 
Форум за магия » МАГИЯ И ГАДАНИЕ » МАГИЯ » Любовна магия (действащи магии за любов)
Любовна магия
theshadowDate: Saturday, 10.06.2017, 09:14 | Message # 16
Понякога влиза
Group: Модератори
Status: Offline
Mmm0303, карти, данни и прочие- може и без тях... За който го може... На мен не ми трябват... Освен ако не реша за забавление, но това е извън темата...

Сега, таковата, по темата... За теб... Видях... Лека жена- да не ти напиша една по-друга дума... Това, което е в бъдещето ти е, че ако ти не се промениш коренно различно от това, което си в момента- теб ще те очакват големи проблеми... Ти първо трябва да се промениш изцяло, а едва след това да мислиш за мъж, с който да изградиш сериозна връзка... В момента ти не си за сериозна връзка и ще е недобре за теб самата на този етап да се опитваш да се впускаш в такава... 

Относно бъдещето- то не е предопределено и от всеки човек зависи в някаква степен какво ще последва за него... Каквито са заложените причини, такива ще са следствията и често пъти - последствията...

MorganaDate: Saturday, 10.06.2017, 21:48 | Message # 17
Понякога влиза
Group: Потребители
Quote Balanar ()
В отношенията ви царува справедливост - така е трябвало да стане
Mmm0303, в това отношение съм съгласна с Balanar. Трябвало е да се разделите. Хвърлих и аз едни карти и не ви показват заедно.

BalanarDate: Saturday, 10.06.2017, 22:14 | Message # 18
Посетител
Mmm0303 - не мога да разбера, защо вместо да напишеш някакъв коментар как ти се струват предсказанията, само влизаш и гледаш?

Mmm0303Date: Saturday, 10.06.2017, 23:05 | Message # 19
Новак
МНОГО Благодаря за това, че ми отделихте от времето си и се отзовахте.
Приемам всички съвети, които получих. Все още препрочитам нещата, размишлявам върху тях и ги осмислям.
Balanar, след думите ти успя да възвърнеш част от надеждата ми, страшно ти благодаря за което!!!

theshadowDate: Sunday, 11.06.2017, 06:56 | Message # 20
Понякога влиза
Quote Mmm0303 ()
Мартина- враца, Мартин- софия

Това като го прочетох и едно име ми изникна... Мария... И град ми изникна... Не Враца... Друг... Нещо не е така... Но... Ти си знаеш- аз само предполагам, таковата...

Mmm0303Date: Sunday, 11.06.2017, 08:14 | Message # 21
Новак
theshadow, наистина не те разбирам smile

theshadowDate: Sunday, 11.06.2017, 08:59 | Message # 22
Понякога влиза
Mmm0303, аз също понякога не се разбирам...  smile 

Мария... Тъмна коса, слабо телосложение, не висок ръст... Очи... Може би зелени... Не зная... 1983... Първомай... София...

Нещо говори ли ти?

Mmm0303Date: Sunday, 11.06.2017, 09:12 | Message # 23
Новак
theshadow, неее,нее абсолютно нищо biggrin wacko

theshadowDate: Sunday, 11.06.2017, 09:21 | Message # 24
Понякога влиза
Mmm0303, ще ти пиша на ЛС още нещо...

Krisi099Date: Friday, 01.09.2017, 20:51 | Message # 25
Новак
Здравейте . Имам нужда от вашата помощ . Става въпрос за моята връзка с един мъж тя продължи 5 години но от известно време се отчуждихме . Искам да си върна желанието в погледа му . И двамата желаем да сме заедно но като че ли има невидима преграда която се появи сякаш от нищото и не можем да я преодолеем . Моля за помощ. Очаквам вашият отговор скоро . Благодаря отново за вниманието

KasandraDate: Friday, 01.09.2017, 22:33 | Message # 26
Посетител
Krisi099, няма нужда да пишеш едно и също във няколко теми.
Като чета написаното от теб, ти нямаш нужда от любовна магия, а от литература на тема взаимоотношения. Нормално е след 5 г. да ви погълне рутината и да изчезне тръпката между двама ви, затова ако искаш да я върнеш трябва да направиш нещо. Промени прическа, стил на обличане, флиртувай с него, разнообрази по някакъв начин връзката ви. Твърде съм уморена понеже работя между 16 и 20 часа на ден и не ми идват други идеи, но има толкова литература по въпроса, че все ще намериш от къде да черпиш идеи.
По-важното в случая е, че във връзката ви няма чужда намеса и с малко услия ще си оправите отношенията.

Цеци_ВихронравDate: Saturday, 02.09.2017, 19:47 | Message # 27
Посетител
Дааа, права е Касандра, между вас се е насадила рутината и трябва с нещо да възбудиш отново интереса на партньора си.

Внимавай какво си пожелаваш... Може да реша да ти го дам!

QueenDate: Monday, 11.09.2017, 14:05 | Message # 28
Новак
Здравейте имам нужда от помощ.Наскоро се запознах с едно момче всичко вървеше добре и изведнъж нещо се промени.Запознах се с едни от неговите приятели,който е от ромски произход и си мисля,че той му е казал нещо. Защото този негов "приятел" почти веднага започна да ми говори колко съм му симпатична и как нямало да ми се получи с това момче. Ако някой от вас има възможност да разбере с карти или нещо друго ще се оправят ли нещата и имаме ли бъдеще,ще съм много благодарна!

Цеци_ВихронравDate: Monday, 11.09.2017, 22:08 | Message # 29
Посетител
Quote Queen ()
Защото този негов "приятел" почти веднага започна да ми говори колко съм му симпатична и как нямало да ми се получи с това момч

Картинката е ясна... Приятеля те харесал и за да получи достъп до теб е казал на твоят приятел я, че си лесна, а че си му се сваляла и други от сорта и той му е повярвал от което следва и промяната.
Нещата можеш да ги оправиш със откровен разговор. Въпросът обаче е какво правиш ти с такъв льохман??? Щото ако е мъж на място щеше преди да тръгне да вярва на глупости първо да попита теб.
Та, защо те боли за такъв вятърничав, лековерен и глупав мъж???

Внимавай какво си пожелаваш... Може да реша да ти го дам!

QueenDate: Thursday, 21.09.2017, 10:38 | Message # 30
Новак
Цеци_Вихронрав
Та, защо теболи за такъв вятърничав, лековерен и глупав мъж??? 
Нали знаеш чувства...

Форум за магия » МАГИЯ И ГАДАНИЕ » МАГИЯ » Любовна магия (действащи магии за любов)
Page 2 of 3«123»
Search:

magic-school.ucoz.net © 2017 | uCoz