Thursday, 14.12.2017, 21:07НАЧАЛО | РЕГИСТРАЦИЯ | ВХОД

Меню

ВХОД

Login:
Password:

ТЪРСЕНЕ

ЛУНАТА

CURRENT MOON

МУЗИКА

СТАТИСТИКА

ПОСЕТИТЕЛИ ДНЕС

За какво я използвате магията? - Page 6 - Форум за магия
[ Ново от форума · Потребители · Правила · Търсене · RSS ]
Page 6 of 6«123456
Forum moderator: IRBIS, Kasandra 
Форум за магия » ГОВОРИЛНЯ » ДА ПОГОВОРИМ » За какво я използвате магията?
За какво я използвате магията?
LanfaerDate: Sunday, 30.07.2017, 16:24 | Message # 76
Посетител
Group: Потребители
Status: Offline
След което - следват вълните на баланса. Нулева вълна на насилие - неговите собствени мъки и смърт. Първа вълна на насилие - гонения срещу християните. Втора вълна на насилие - кръстоносните походи. Трета вълна (и каква ирония) - гонения срещу вещерите/вещиците (лично аз предполагам, че точно тогава са се вмъкнали тези удобни моменти в Библията, защото нито едно Евангелие не е оригинал!, а са преразкази, одобрени от църквата)...Енергията намалява...християнстовото отмира полека-лека...Неизбежно е. Факт е, че само много силен вещер може така да разбърка толкова много нишки от плата и да дава отражения хилядолетия след себе си. Никой не знае каква посока щеше да поеме човечеството ако той се беше обуздал навреме. Може и да не е по-лоша.

magicDate: Monday, 31.07.2017, 14:05 | Message # 77
Посетител
Group: Администратори
Lanfaerbiggrin не е така. В Библията пише друго. Исус и учениците му пътували с лодка на изток от река Йордан, близо до Витсаида. Над 10 000 човека научават за това и тръгват по брега да последват Исус. Точно тези хора са нахранени с рибите и хляба. Те не са отишли на сватба, на която са преяли в продължение на няколко дни, а са се уморили да ходят пеша по брега на много разстояние от домовете си, за да слушат Исус. Много от тях са отишли да търсят лечение! Исус освен, че ги нахранил всичките с рибите, излекувал и болните без изключение.

Лазар не е бил възкресен, защото е приятел на Исус. Исус е възкресил и много деца, не го забравяй това! Лазар е възкресен понеже му е достигнало нивото да мине от смърт към живот, а не по други причини:

"„Истина, истина ви казвам: който слуша словото Ми и вярва в Оногова, Който Ме е пратил, има живот вечен и на съд не дохожда, а е минал от смърт към живот” (Йоан 5:24)."

Не дей да лъжесвидетелстваш против Исус и да му приписваш его и постъпки, каквото НИКОГА не е имал, защото е грях!

На всички желая щастие и добрини!

magicDate: Monday, 31.07.2017, 14:11 | Message # 78
Посетител
Group: Администратори
Lanfaer, Исус не е умрял, защото е наказан за делата си, а за да изкупи греховете на хората! Можел е лесно да избегне смъртта си, но не е избрал да я избегне. Избрал е да умре и да възкръсне!

Няма вълни на баланса, а вбесен Сатана, който не могъл да преживее възхода на учението на Исус. Затова имало гонения срещу християните и кръстоносни походи и гонения срещу магове и вещици, след като лъжехристияни изопачават завета на Исус. Исус е предупредил за тези лъжехристияни и че те така ще правят в Неговото име. 

Библията е преправяна, но не всичко. Много добре личи къде е преправяно и няма как да се обърка чистия по сърце.

На всички желая щастие и добрини!

LanfaerDate: Sunday, 27.08.2017, 12:59 | Message # 79
Посетител
smile Мен не ме е страх от "грях", защото не съм християнка :), нищо че го харесвам лично Исус. Както ти казах, богословски спор няма смисъл, вярата е дълбоковкорена в хората...

LyLythDate: Thursday, 28.09.2017, 20:23 | Message # 80
Понякога влиза
Lanfaer
Защо стоиш в затвор, когато вратата е толкова широко отворена?
Престани да действаш толкова на дребно. Ти си Вселената във възторжено движение.

wink

Форум за магия » ГОВОРИЛНЯ » ДА ПОГОВОРИМ » За какво я използвате магията?
Page 6 of 6«123456
Search:

magic-school.ucoz.net © 2017 | uCoz