Saturday, 21.10.2017, 19:37НАЧАЛО | РЕГИСТРАЦИЯ | ВХОД

Меню

ВХОД

Login:
Password:

ТЪРСЕНЕ

ЛУНАТА

CURRENT MOON

МУЗИКА

СТАТИСТИКА

ПОСЕТИТЕЛИ ДНЕС

За какво я използвате магията? - Page 3 - Форум за магия
[ Ново от форума · Потребители · Правила · Търсене · RSS ]
Page 3 of 6«123456»
Forum moderator: IRBIS, Kasandra 
Форум за магия » ГОВОРИЛНЯ » ДА ПОГОВОРИМ » За какво я използвате магията?
За какво я използвате магията?
LyLythDate: Monday, 19.06.2017, 09:32 | Message # 31
Понякога влиза
Group: Потребители
Status: Offline
https://www.youtube.com/watch?v=_qqESkSacn4

И да си оправите опциите за корекция. tongue

BalanarDate: Monday, 19.06.2017, 10:10 | Message # 32
Посетител
И на мен ми се струва това с енергията в сферата на научната фантастика, но знам ли.... всичко е възможно.
Напълно съм съгласен, че душата има съвсем различни нужди от тези на материалното ни тяло и желания. Дори бих казал, че в повечето случаи нуждите се различават и настъпват катарзисите smile

BalanarDate: Monday, 19.06.2017, 14:11 | Message # 33
Посетител
Хронос - относно Хаос магията - не знам долко е извадено от контекста, но това е официалното им лого - нищо вярно/ всичко позволено. Ако си чел Либер Нул си видял какво голямо значение отдава автора на предрасъдъците и догмите и нуждата от тяхното разбиване и премахване. Ако си фен на хаос модела според мен трябва да избягваш да категоризираш нещата на бели и черни, защото всичко е много условно и според призмата на някой си. Не съм спец на темата, но ще се опитам да ти дам един пример (с 1 куршум - 2 заека).
Това са едни хаос магьосници и както ще видиш в клипа - пълно е със сигили, скрити послания, Бафомет, Хаос звездата и какво ли още не. Та тези на пръв поглед "черни" хора съвсем случайно им попаднах на филм, в който участват. Сигурен съм, че те имат основен принос за посланието  и смело мога да кажа, че това е един от най-стойностните филми, които съм гледал. Та ако имаш време изгледай филма - Чапи се казва и наистина си заслужава времето: http://www.imdb.com/title/tt1823672/

ChronosDate: Monday, 19.06.2017, 14:43 | Message # 34
Понякога влиза
Quote LyLyth ()
Енергията няма цвят. Нито интелект, за да спре и да разсъждава добро ли е нещото, което трябва да направи или зло.

Ти току що обяви душата, която е енергия, за нещо без интелект, неспособно да разсъждава и изхвърли цялата теория за прераждането, реинкарнацията и за спомените на душата и за уроците на душата на боклука. Не само душата като енергия, а енергията като такава има интелект. Има и спомени и чрез тях може да се каже миналото по неодушевен предмет. Отрече психометрията, психокинезата, регрогностиката и още много работи, които хората ползват и им работят. Реймон Реан е описал много хубави упражнения, които работят, но няма да ти ги препоръчвам, защото ти знаеш повече от него със сигурност. Ти от всички изглежда все знаеш повече! biggrin

Също изхвърли хаос магията на боклука все едно знаеш повече и от Питър Карол. Той е описал начините да се създават егрегори със съзнание. Как мислиш става този номер, ако енергията няма интелект?

Българинът по дифолт от всичко разбира, ама някои съвсем от всичко взеха да разбират, чак световно признати автори взеха да слагат по малките си джобове! biggrin

Без бряг е времето!

ChronosDate: Monday, 19.06.2017, 15:12 | Message # 35
Понякога влиза
Balanar,  поразрових се в сайта на Питър Карол. Оказа се, че "Nothing is True. Everything is Permitted." не е и на Питър Карол. Той пише на сайта си, че е на Хасан ибн Сабах, известен като Старецът от планината, който е ирански исмаилитски проповедник от шиитския клон на исляма и основоположник на сектата, наричана асасини. Вече не знам какво да си мисля. smile Така и не намерих Хасан ибн Сабах какво е имал предвид с думите си. Струва ми се,че като е основател на орден на убийци, надали е нещо смислено. smile

Без бряг е времето!

ChronosDate: Monday, 19.06.2017, 15:16 | Message # 36
Понякога влиза
От друга страна хаос магията е разделена на части и има както за бяла, така и за черна магия и не само. Може би за всяка от тях се ползва различна морална система. smile

Без бряг е времето!

BalanarDate: Monday, 19.06.2017, 15:46 | Message # 37
Посетител
Аз вече се изчерпах по темата  wacko

LyLythDate: Monday, 19.06.2017, 21:36 | Message # 38
Понякога влиза
Quote Balanar ()
Аз вече се изчерпах по темата 

biggrin biggrin

Умението да оставаш безмълвен, когато...е по-добре... е висша добродетел. А и пести енергия, която иначе се разпилява на вятъра.
А е и вид практика. smile

ChronosDate: Monday, 19.06.2017, 21:56 | Message # 39
Понякога влиза
LyLyth, още една разлика между теб и останалите в форума. Ти спираш само като почне много да личи какви глупости пишеш. Забелязвам, че тогава почваш и избирателно да отговаряш на задаваните ти въпроси. Ти го наричаш зона на комфорт, буташ се да е гадно на другите, като ги предизвикваш с намеци колко си над тях, но сама не напускаш май твоята зона на комфорт ​като стане ясно колко много неща не знаеш и не са така, както пишеш. 
Мисля, че темата ти се изчерпа и за мен.

Без бряг е времето!

magicDate: Tuesday, 20.06.2017, 08:58 | Message # 40
Посетител
Group: Администратори
Quote LyLyth ()
А е и вид практика.

Твоята практика, която се вижда от страни гледано, че я спретваш в моя форум, ще те докара до това да научиш, че Доброто има и Кръстоносна страна!

Ти се опитваш да скараш баланар и хронос чрез манипулативни изказвания! Това ти е практиката в момента! Всички го виждаме!

Преди това на Lanfaer от твоя форум си написала, че ние я търсим, което не отговаря на истината. Ти си я манипулирала да дойде насам чрез лъжа в твоя форум! Никой от нас не е канил нито теб, нито нея в моя форум! А особено, за да си начешаш завистта към нас и да се опитваш да разделяш хората, като ги скарваш.

Като не можеш да развиеш собствения си форум, гледаш да съсипеш чуждия! Типично по черното низше мислене!

Казах ти вече, че в този форум държа на мира и на хармонията! Повече да не си посмяла да опитваш да разделяш и противопоставяш хората в моя форум! Жалките лъжи и евтини манипулации за разваляне на разбирателството между хората, присъщи на духовно низшите в черната магия нямат място във форума ми!

В Библията, Псалтир, е казано:

7. Не ревнувай на оня, който успява в пътя си.

Защото в Библията, Псалтир, е казано:

35. Видях страшен нечестивец, как се ширеше като вкоренено многоклонесто дърво;
36. но той премина, и го няма; търся го, и го не намирам.

На всички желая щастие и добрини!

LyLythDate: Tuesday, 20.06.2017, 09:37 | Message # 41
Понякога влиза
magic, човеко, пий една студена вода, хапни един сладолед, напръскай си лицето и поеми въздух. Това за втори път го пиша... Стана ми повече от отегчително. Дреме ми кой в какви отношения е. Що за параноя???
И спри да ми казваш какво се опитвам и какво не!
Практиката по мълчание я има в много школи и се нарича пестене на енергия, пестене на думи, борба с празнословието..
Ще спестя моите накрая. Придържай се към темите. Баси..И администратор си.
Само офтопици.
Хронос даже не си правя труда да го прочета. Разбираш ли?? Нито дума. Знаем се.. нищо не се е променило.

LyLythDate: Tuesday, 20.06.2017, 09:51 | Message # 42
Понякога влиза
И къде набърка Ланфаер не разбрах..
Пфу, ама ми е зор да си овладея езика biggrin biggrin
Много махленско е това.. Пиша по темите, придържам се към топика, а валят към мен обиди, обвинения, скалъпени теории... biggrin
Ползвайте си магията по предназначение и сами проверете наистина ли съм тук, за да скарвам някого с някого; понеже завиждам; понеже нещо си... не знам какво ще ти хрумне следващия път... wacko biggrin
Прочете "практика" и припадна в параноя ахахах ...
Друже, ти май не четеш. За разлика от много други, казвам истината. И когато кажа, че ползвам уменията си, за да направя от мен самата нещо по-добро (според моите представи, разбира се), нямаш причина да се съмняваш. Наистина ли се мислиш за толкова специален, че да ти отделя толкова време и енергия да се занимавам с теб и да си играя на омраза?? Мислиш ли, че няма в какво друго да вложа енергията си???
Дойдох тук без лоши намерения, все още съм с такива. Този форум го зная от самото му създаване. :))) Ланфаер го откри късно. :))
За онези, които не са тук - или само добро, или нищо.
Изумително...
Ето, черпя те с една песен за помиряване. wink

https://www.youtube.com/watch?v=461QFgFAe5I

Айде още една... Ето, че си имам недостатъци.. звукът
https://www.youtube.com/watch?v=POd8n0HSp9E

magicDate: Tuesday, 20.06.2017, 10:01 | Message # 43
Посетител
Group: Администратори
LyLyth, в момента и мен се опитваш да манипулираш! Хайде да спреш с манипулациите! Не си убедителна! Лъжите ти в твоя форум че сме търсели Lanfaer са публични и който има очи вижда подстрекателя в твое лице! Вижда се как настройваш хората при нас едни срещу други!

Имаш тема за манипулацията в форума, в който си модератор. Вярвам, че манипулираш подло не за първи път! Няма да ти се вържа на лъжите, така че няма какво да се опитваш да ми хвърляш прах в очите и да ми се показваш с маски на благовидност!

В Библията, в Притчи, е казано:

"намеренията на нечестивите са коварство."

При мен твоето коварство не работи! Ако не престанеш с лъжите и манипулациите, ще те помоля да си вървиш от тук. Казах ти вече. В моя форум се цени мира и разни манипулатори и подстрекатели не са добре дошли!

На всички желая щастие и добрини!

LyLythDate: Tuesday, 20.06.2017, 10:12 | Message # 44
Понякога влиза
biggrin
Нямам думи!
И точно как те манипулирам??? М? Покажи ми къде излъгах?
Покажи ми как манипулирам Баланар?? Няма право на свое мнение, различно от твоето или това, че съвпада с моето е манипулация?? Стана ми смешно, човекът се отказа да спори с вятъра. biggrin
smile
Мирът сам си го разваляш и не само ти. Погледни се - изтъкан си от агресия и озлобление. Няма мнение, в което да не ми залепяш етикет или да не ме обвиняваш в хвърчащи неща, няма мнение, в което да не си служиш с обидна квалификация. smile
Няма мнение, в което да се придържаш изцяло към темата, наместо да се пънеш да ми обясняваш що за човек съм. Познаваш ли ме .. маджик? М? Колко време си изкарал с мен? :)))

Да замълча, а? wink

Цеци_ВихронравDate: Tuesday, 20.06.2017, 11:13 | Message # 45
Посетител
ООО, тоя филм вече съм го гледала и не веднъж...

Quote LyLyth ()
Този форум го зная от самото му създаване. :))) Ланфаер го откри късно. :))

Тоя форум е от май повече от две години и ти не прописа в него докато не се появи Сянка тук. biggrin  Вече видяно... Добре, че Сянка вече не се поддава на провокациите ти, но пък останалите поддадоха. Ще се научат и те. wink 

Предлагам на всички да се върнем на темата и всички да се придържаме към добрият тон.

Колкото до Меджик и "обидните квалификации", ако някой напише за мен, че съм тъпоумна и аз ще реагирам така. Психолог си, Лилит, не я ли очакваше тази реакция? Ако не си, то язък ти за образованието. А аз си мислех, че си добър психолог...

Внимавай какво си пожелаваш... Може да реша да ти го дам!

Форум за магия » ГОВОРИЛНЯ » ДА ПОГОВОРИМ » За какво я използвате магията?
Page 3 of 6«123456»
Search:

magic-school.ucoz.net © 2017 | uCoz