Monday, 21.05.2018, 18:45НАЧАЛО | РЕГИСТРАЦИЯ | ВХОД

Меню

ВХОД

Login:
Password:

ТЪРСЕНЕ

ЛУНАТА

CURRENT MOON

МУЗИКА

СТАТИСТИКА

ПОСЕТИТЕЛИ ДНЕС

За външния вид на форума - Форум за магия
[ Ново от форума · Потребители · Правила · Търсене · RSS ]
  • Page 1 of 1
  • 1
Forum moderator: IRBIS, Kasandra  
Форум за магия » ГОВОРИЛНЯ » ДА ПОГОВОРИМ » За външния вид на форума
За външния вид на форума
magicDate: Wednesday, 16.11.2016, 18:52 | Message # 1
Посетител
Group: Администратори
Status: Offline
Стават обърквания с тези безплатни конструктори за сайтове. Затова е тази тема. Да знаете, че нашият форум си е само той и няма други форуми, в които ние да пишем. Ако искате да се консултирате с нас, можете да го направите само и единствено в този форум тук и никъде другаде.

Външният вид на форума ни не е уникат, за което се извинявам. Сайтът е безплатен и полу-готов. В резултат на това има много форуми, които ползват същия външен вид. За съжаление и почти същия домейн.

Ето например:

http://magic-school.ucoz.ru/

Горният сайт е руски. Много ми хареса външният му вид и това, че всичко е безплатно. В Русия имат много такива сайтове с име за училище за магия и именно този приятен природен дизайн. В България също има няколко такива сайтове и форума, пак с такова име на сайта и със същия дизайн. Ние не сме плагиати. Външният вид на сайта е фабричен и затова сме толкова еднакви на сайтове.

Нека не ви обърква това. Истината е само тук и само при нас.  smile

На всички желая щастие и добрини!

Цеци_ВихронравDate: Saturday, 03.12.2016, 18:40 | Message # 2
Посетител
Group: Потребители
magic, аз самата поради такова едно объркване попаднах тук, но е за хубаво. smile

Внимавай какво си пожелаваш... Може да реша да ти го дам!

theshadowDate: Monday, 05.12.2016, 10:51 | Message # 3
Понякога влиза
Group: Модератори
magic, знам ги аз другите такивата форуми в България... Едни особи ги държат, дето не са за разправяне... Между другото в първия момент и аз реших, че това е поредният техен форум, понеже те си ги правят едни и същи на конвейер и...  biggrin

Форум за магия » ГОВОРИЛНЯ » ДА ПОГОВОРИМ » За външния вид на форума
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

magic-school.ucoz.net © 2018 | uCoz