Saturday, 21.10.2017, 19:37НАЧАЛО | РЕГИСТРАЦИЯ | ВХОД

Меню

ВХОД

Login:
Password:

ТЪРСЕНЕ

ЛУНАТА

CURRENT MOON

МУЗИКА

СТАТИСТИКА

ПОСЕТИТЕЛИ ДНЕС

Вярвате ли на врачки от улицата - Форум за магия
[ Ново от форума · Потребители · Правила · Търсене · RSS ]
Page 1 of 11
Forum moderator: IRBIS, Kasandra 
Форум за магия » ГОВОРИЛНЯ » ДА ПОГОВОРИМ » Вярвате ли на врачки от улицата
Вярвате ли на врачки от улицата
ChronosDate: Monday, 17.10.2016, 09:45 | Message # 1
Понякога влиза
Group: Потребители
Status: Offline
Вярвате ли на врачките, които ви спират на улицата да ви гледат? Аз не им вярвам. Веднъж заслушах една и веднага ме изкара, че целият ми род има направено черно проклятие и само тя можела да го развали, ако и платя. Веднага се усъмних.

Без бряг е времето!

IRBISDate: Monday, 07.11.2016, 11:09 | Message # 2
Новак
Group: Модератори
Не само на уличните не вярвам. На тези от телевизията и вестниците също не им вярвам.

KasandraDate: Wednesday, 09.11.2016, 20:35 | Message # 3
Посетител
Не вярвам на тези които започват с думите: "Добра душа имаш, но много душмани край тебе!" или нещо от този сорт и на тези които искат пари. Но ми се е случвало няколко пъти да ме спре някоя жена (все на възраст) и да ми каже нещо което ме очаква и винаги се случва. Но тези жени нито са ми искали пари, нито нищо.

Цеци_ВихронравDate: Saturday, 03.12.2016, 18:45 | Message # 4
Посетител
Врачките по улицата обикновено са мошенички които умеят да манипулират. Избират си за жертва някой с умислена и измъчена физиономия и му измъкват колкото пари има. Не! Не им вярвам...

Внимавай какво си пожелаваш... Може да реша да ти го дам!

magicDate: Wednesday, 07.12.2016, 09:52 | Message # 5
Посетител
Group: Администратори
Цеци_Вихронрав, такива са. Гледат как да измамят хората.

На всички желая щастие и добрини!

MorganaDate: Thursday, 12.01.2017, 23:54 | Message # 6
Понякога влиза
По улиците се срещат не само циганки които лъжат, но и наистина вещи врачки, които не досаждат на хората без причина, а само ако разминавайки се с човека са видели нещо жизнено важно за него.
Два пъти в живота ми ме е спирала така врачка на пътя и двата пъти беше за нещо важно и не ми е искала нищо, но аз си зная, че се дават пари и дадох.
Първият път ме спря стара жена и не беше циганка, и ми каза, че ходя с две момчета, единият с бедни родители, а другият с богати. Наистина ходех с двама тогава и все не можех да избера с кой от тях да остана. Тогава жената ми каза да избера бедния понеже е амбициозен и ще забогатее много, а за богатия каза, че ще пропие парите на родителите си и ще обеднее много. Послушах жената и не съжалявам. Ожених се за бедняка и сега живея охолно понеже той разви свой бизнес, а другият наистина се пропи и сега е жалка гледка.
А вторият път ме спря млада циганка и ми каза да не ходя по лекари, за да имам дете, а да купя черна кокошка и червен петел от някое село и живи да ги подаря на многодетно семейство. Накарах мъжа си да намери и купи петел и кокошка и ги подарихме на семейство с 4 деца и малко след това забременях, а сега си имам две деца.

theshadowDate: Monday, 16.01.2017, 12:33 | Message # 7
Понякога влиза
Аз недолюбвам едно 99% от всякакви видове и родове врачки, които вземат пари от хората, обяснявайки им как имат страшни и смъртоносни черни магии или им обещават чудодейно излекуване, което така и не се състои... Намирам ги като да са за съд и за присъда за измами... За щастие напоследък съдебната система се е позадействала и такива лежат ефективно в затвора за измамите си... Дано тази тенденция да се запази и поне в това отношение съдебната ни система да си върши качествено работата...

LanfaerDate: Tuesday, 11.04.2017, 12:23 | Message # 8
Посетител
Ако човек има нужда от вещица, тя задължително ще го намери! Поне в България е така...
Много от циганките са с талант действително, но рядко го използват. Не е задължително да е възрастна жената, даже не е задължително да е жена...:) Последно едно 13-14 годишно момиче почна с "Дай да ти гледам ,какоу!" И точно след една секунда премина на: "Моля те, не ми навреждай, аз не обирам хората! Само за стотинки ги моля!" Нямаше проблем да ме различи...Но пък хората по улицата ме изгледаха като голямо йети.
Когато действително имаш нужда, обикновено вещицата действа, рядко ти говори, ако говори, говори за едно нещо - нещо важно (на теб може да ти се струва маловажно...), понякога не различаваш думите, защото бае....
Та с една дума - ако иска пари, не е задължително без талант, може да е с нисък морал. И няма нужда да даваш - така или иначе ако имаш нужда, магията ще те намери!

Форум за магия » ГОВОРИЛНЯ » ДА ПОГОВОРИМ » Вярвате ли на врачки от улицата
Page 1 of 11
Search:

magic-school.ucoz.net © 2017 | uCoz