Saturday, 21.10.2017, 19:36НАЧАЛО | РЕГИСТРАЦИЯ | ВХОД

Меню

ВХОД

Login:
Password:

ТЪРСЕНЕ

ЛУНАТА

CURRENT MOON

МУЗИКА

СТАТИСТИКА

ПОСЕТИТЕЛИ ДНЕС

Тема за представяне - Page 6 - Форум за магия
[ Ново от форума · Потребители · Правила · Търсене · RSS ]
Page 6 of 9«12456789»
Forum moderator: IRBIS, Kasandra 
Форум за магия » ГОВОРИЛНЯ » ДА ПОГОВОРИМ » Тема за представяне
Тема за представяне
Цеци_ВихронравDate: Sunday, 19.02.2017, 23:23 | Message # 76
Посетител
Group: Потребители
Status: Offline
Обясни ми го на лични тогава. smile

Внимавай какво си пожелаваш... Може да реша да ти го дам!

JasminDate: Sunday, 19.02.2017, 23:23 | Message # 77
Понякога влиза
Group: Модератори
Lanfaer, сега вече ако може да си дойдем на думата. За практика ли си тука или да ни поучаваш? Раздел "Практикуване и личен опит" не е за украса. Нямаме раздел за желаещи да получават другите.

LanfaerDate: Sunday, 19.02.2017, 23:57 | Message # 78
Посетител
Jasmin, smile нямам желание да поучавам никого. Практика през нета намирам за глупост, това не важи за споделена техника, а само за споделени лични резултати. Обичам обаче да се уча...и да чета интересни неща. 
Цеци_Вихронрав, утре...че не съм спала едно 37 часа и не се знае точно как ми тече мисълта, т.е. каква точно глупост ще ти кажа. Ако междувременно още имам достъп де. Нали знаеш smile трудно се понасям с модовете...явно и тук не правя изключение. Пък се старая много! smile

Цеци_ВихронравDate: Monday, 20.02.2017, 06:37 | Message # 79
Посетител
Quote Lanfaer ()
Ако междувременно още имам достъп де. Нали знаеш smile трудно се понасям с модовете...явно и тук не правя изключение. Пък се старая много! smile
Ама наистина много се стараеш да не се разбираш с модовете...
Четеш избирателно и тълкуваш прочетеното както ти изнася, за да можеш да се заядеш. Точно като тая тема тук. Темата за представяне не очаква да кажеш коя си и от къде си - това не е форум за запознанства... Очаква се да кажеш какво можеш, но ти и тогава обърна думите и... Нещо като хвалене било... Като ходиш на интервю за работа хвалиш ли се или казваш какво можеш, за да знаят какво да очакват от теб?

Quote Lanfaer ()
Практика през нета намирам за глупост, това не важи за споделена техника, а само за споделени лични резултати. Обичам обаче да се уча...и да чета интересни неща.

А това така си го написала, че както и да го изтълкува човек да можеш да се заядеш...
 Ти да не си правиш някаква практика по заяждане в момента? biggrin

Когато споделяш някаква техника е логично да споделиш и дали си я изпробвал, има ли странични ефекти и какви и т.н. Работиш със енергия и сънища и би трябвало да знаеш, че не е безопасно особено за начинаещ, съответно е редно и да предупредиш за опасности.
Ако пък сама не си пробвала някаква техника защо да я предлагаш?

Тук ми харесва! Хората работят и споделят, търсят всеки своята истина и дори при спор запазват добрият тон. А ти идваш и всяка втора дума е как ще те изгонят... Това ли целиш?

И моля някой от модовете да прехвърли последните постове в темата за празни приказки, че тотално оспамихме.
Предварително благодаря!

magicDate: Monday, 20.02.2017, 12:30 | Message # 80
Посетител
Group: Администратори
Който е дошъл във форума, го е направил, защото се интересува от магия по една или друга причина. Не е върнат никой. Всеки от пишещите във форума е прав за себе си и мнението му е ценно. Накрая всички сме устремени към Една Посока, устремени сме към Магията. Няма нужда от разногласия.Нека да се фокусираме върху ОБЩОТО, което ни обединява, а не върху разединението. В това е и красотата на Светлината, да сме заедно в различията си и да намираме въпреки различията си най-доброто в другите и да разкриваме най-светлото в себе си. 

LanfaerЦеци_Вихронрав, двете сте умни и можещи и със сигурност имате какво да ни кажете и покажете. Нека има МИР. Моля ви. Нека да вървим Заедно по Пътя. smile

На всички желая щастие и добрини!

LanfaerDate: Monday, 20.02.2017, 12:39 | Message # 81
Посетител
magic, споко, Цеци си е огън...свикнали сме си. biggrin 
Мога да обясня защо смятам за ненужно представянето? Свързано е с практика по програмиране - задаване на генерално впечатление. Т.е. ако обявиш, че разбираш и практикуваш това или онова, по презумпция хората приемат мнението ти за меродавно в тази област...а това е грешка. Също и ако обявиш, че си слаб в това или онова, това не значи, че не си компетентен по конкретния въпрос, който се обсъжда в момента. Та с една дума - намирам само негатив и все пак изпълних волята на Jasmin, просто защото съм на гости и съответно изпълнявам правилата на домакините.

LanfaerDate: Monday, 20.02.2017, 12:41 | Message # 82
Посетител
Quote Цеци_Вихронрав ()
Ти да не си правиш някаква практика по заяждане в момента?
Това пък го намирам за загуба на време - какво може да се спечели от това?

magicDate: Monday, 20.02.2017, 13:36 | Message # 83
Посетител
Jasmin, нека Светлината на Бог да озари душите ни с пламъка на ДОБРОТАТА и дари МИР в Сърцето! Само Сърцето, озарено от ДОБРОДЕТЕЛ и МИР може да вземе правилното решение и да продължи напред! Нека да не забравяме, че Бог ни е създал само хора. От нас зависи да Го допуснем до себе си и да ни напътства! Нека има МИР. Моля те. Нека да вървим Заедно по Пътя. smile

magicDate: Monday, 20.02.2017, 13:40 | Message # 84
Посетител
Lanfaer, не караме хората да се представят , ако не желаят. Но е хубаво, че си ни уважила и си се представила. Приветствам те с Добре дошла. smile

JasminDate: Monday, 20.02.2017, 17:02 | Message # 85
Понякога влиза
Добре.

IRBISDate: Monday, 20.02.2017, 18:17 | Message # 86
Новак
Quote Lanfaer ()
обичам и имам най-голям талант в практиките с енергия и сънуване.

Интересите ни съвпадат.  smile

JasminDate: Sunday, 26.02.2017, 12:04 | Message # 87
Понякога влиза
Както и предполагах. Ланфаер дойде, пробва да ни учи тука и като видя, че не става и си тръгна. Как ги търпиш такива бе, magic?

magicDate: Sunday, 26.02.2017, 12:21 | Message # 88
Посетител
Jasmin, има и други пътища. Ако не ги виждат, как ще тръгнат по тях?

Цеци_ВихронравDate: Sunday, 26.02.2017, 13:38 | Message # 89
Посетител
Ясмин, Ланфеар обича да се конфронтира. И докато аз и ти поддадохме, то Меджик с добротата и благородството си не поддаде. Ланфеар пък ди има слабост към админи и щом админа не се върза на провокацията и скоро няма да я видим пак...
Жалко... Обеща ми едни отговори...

BalanarDate: Sunday, 26.02.2017, 16:50 | Message # 90
Посетител
Знаете ли: За кратките ми опити да пиша по окултни форуми си изпатих доста.
Преди година бях въвлечен в някаква интрига, която и до днес не разбирам на пълно. После чак не ми се коментира какво се случи в един друг форум. Всичко това води до сериозна загуба на енергия и загуба на желание за комуникация. Все пак смятам, че един считащ себе си човек за "окултен изследовател и практик"  трябва да има ако не над средното ниво на интелигентност, то поне малко да се отличава от тълпата и стадото с низшите си страсти и интриги. Не визирам никой в момента, а като цяло..
Изумен съм как в цяла България това тук е може би единствения форум, който е що годе активен. Чел съм преди, когато не съм се занимал активно и магикгейт и инчаос - имаше много практици и интересни теми.
Всичко се разпада, защото хората ги влече към себе си - личен форум, блог и какво ли не. Вместо всички да се съберат на едно място и наистина да се разменя полезен опит станах свидетел (пряко и непряко, като чета архивите на някои форуми) на интриги, разделения и какво ли още не. 

Поне за сега виждам тук, че не сте многознайковци и егоцентрици (поне не на първо четене smile
Продължавайте в същия дух!

Форум за магия » ГОВОРИЛНЯ » ДА ПОГОВОРИМ » Тема за представяне
Page 6 of 9«12456789»
Search:

magic-school.ucoz.net © 2017 | uCoz