Tuesday, 23.01.2018, 13:40НАЧАЛО | РЕГИСТРАЦИЯ | ВХОД

Меню

ВХОД

Login:
Password:

ТЪРСЕНЕ

ЛУНАТА

CURRENT MOON

МУЗИКА

СТАТИСТИКА

Тема за представяне - Page 2 - Форум за магия
[ Ново от форума · Потребители · Правила · Търсене · RSS ]
Page 2 of 10«1234910»
Forum moderator: IRBIS, Kasandra 
Форум за магия » ГОВОРИЛНЯ » ДА ПОГОВОРИМ » Тема за представяне
Тема за представяне
AlfaDate: Sunday, 27.12.2015, 21:41 | Message # 16
Новак
Group: Потребители
Status: Offline
Отлично!
За мене магията е овладяването на скритите възможности на човека и природата, сливане със вселената и нейните измерения и закони.
Смятам че живеем в Матрица и всичко около нас е изкуствено и контролирано с цел да бъдем лесно манипулируеми и невежи.
Не желая изкуствени облаги, като пари и любов.
Ако ще постигам нещо ще е сам.
Също така не желая и да вредя на някой.
Искам да отключа вътрешните си сили и способности, да опозная непознатото и да открия нови възможности.
Съответно да съм по-здрав физически и психически, способен да контролира нематериалното и живеещ разбирайки не само света, който виждаме с очите си, а и "другия".   smile

KasandraDate: Sunday, 27.12.2015, 21:50 | Message # 17
Посетител
Group: Модератори
Quote Alfa ()
всичко около нас е изкуствено и контролирано с цел да бъдем лесно манипулируеми и невежи.
Това малко не го схванах. От кого да бъдем контролирани?
А това:
Quote Alfa ()
Не желая изкуствени облаги, като пари и любов.
Е, аз не бих се отказала и от двете, но за жалост не вярвам в любовта. Вече не. За сметка на това вярвам в парите. wink
Но да се върнем на магията.
Мисля, че хаос магията е точно за теб. Но тя обхваща всичко... Искаш да засилиш и доразвиеш силите си... Започни с телепатия или ясновидство. А после и сам ще можеш да решиш накъде да продължиш.

AlfaDate: Sunday, 27.12.2015, 22:34 | Message # 18
Новак
Контролирани от хората, които искат
  • да сме болни, но не чак до такава степен, че да сме неработоспособни;
  • Ангажирани с проблеми до такава степен, че да не си задаваме въпроси и да търсим отговорност;
  • Да си харчим парите за глупости, защото работим по цял ден и нямаме време да го обмислим и куп други неща.

Определено вярвам в конспирациите и че светът се управлява от шепа хора, които са крайно алчни и зли.
Замисли се, че един милиардер разполага с финанси, еквивалентни на тези на милиони хора.
Лично аз не желая да съм част от масата филмирани хора.

Относно хаос магията съм пробвал програмата им, но това немислене и неподвижност ми убиха тръпката.... Трябва да пробвам пак.
Относно телепатия и ясновидство: би ли ми препоръчала подходящи материали?

KasandraDate: Sunday, 27.12.2015, 22:54 | Message # 19
Посетител
Quote Alfa ()
но това немислене и неподвижност ми убиха тръпката....
 Ето определение за Хаос магията от уйкипедия:

Основен принцип в Хаос магията е, че вярата е средство. Въпреки че някои от техниките й са уникални (напр. някои от формите на сигил магията), хаос магията е силно индивидиалистична и заема свободно от други системи от вярвания. Някои често срещани източници на вдъхновение обхващат спорни области като научната фантастика, научни теории, традиционна
церемониална магия, неошаманизъм, източна философия, световни религии и
индивидуални експерименти
. Хаос магьосниците често работят с хаотични и хумористични парадигми, например поклонението Хундун от таоизма или Ерида от дискордианството. Често срещани сред хаотиците са както вярата в
произволно божество, което отговаря на парадигмата, в която са в
момента, така и отхвърлянето на тази вяра при нужда. Хаотиците могат да са агностици или атеисти и да третират магическата практика като чисто
психологическа, а не паранормална.
Някои хаос магьосници също така използват психиделични наркотици в практики от типа на химиогностицизма.

Подчертала съм това което аз ползвам от Хаоса. Попадала съм на практики с неподвижност, немислене и носене на жезли пръстени и т.н. Това не е за мен. Според мен Хаос магията е да променяш обстоятелствата със силата на мисълта, а това изключва немисленето.
За конспирацията съм съгласна с теб, но за нея си трябва отделна тема.
Даже мисля нашият разговор да помоля Меджик да го направи в отделна тема със заглавие "Видове магия" и подзаглавие "коя да изберем" примерно.
За телепатия и ясновидство... В нета има много материали, но утре ще се постарая и аз да сложа по една начална практика да има от къде да започнеш, а и аз да си припомня...
Даже... До половин час ще ти пусна тема за телепатията, за да не скучаеш.

KasandraDate: Sunday, 27.12.2015, 23:16 | Message # 20
Посетител
Алфа, темата за телепатията я имаш вече. Ето ТУК

MorganaDate: Sunday, 27.12.2015, 23:24 | Message # 21
Понякога влиза
Здравей, Алфа! До сега четох постовете ти. Харесва ми начинът ти на мислене. Аз също не искам и не позволявам да бъда контролирана и манипулирана. Това и ме тласна към магията и нейните възможности.
Добре дошъл сред нас. Ще се учим един друг. smile

AlfaDate: Sunday, 27.12.2015, 23:47 | Message # 22
Новак
Благодаря Kasandra
Да и аз попаднах на жезли пръстени и немислене по. 1 час на ден и не е за мен.
Сигурно има позитиви, но....
Като цяло съм чел доста за хаос магията и отговаря на възгледите ми.
Здравей Morgana, радвам се че съм попаднал на сходни души.
За съжаление за да не бъде манипулиран човек може би трябва да стане отшелник в гората  :D.
Както знаеш телевизия, храна, въздух, облъчване и какво ли не са навсякъде.
Добре заварила и аз желая да се учим също.
В окултното не съм корифей, но житейският ми път е доста разнообразен и интересен. може да съм ви полезен.  wink

MorganaDate: Monday, 28.12.2015, 00:02 | Message # 23
Понякога влиза
Quote Alfa ()
За съжаление за да не бъде манипулиран човек може би трябва да стане отшелник в гората
Достатъчно е да не забравя да мисли със собствената си глава.

Колкото до това:

Quote Alfa ()
В окултното не съм корифей, но житейският ми път е доста разнообразен и интересен. може да съм ви полезен.

Тук всеки учи останалите на нещо и никой не се изживява като велик магьосник. Магията е толкова разнообразна и всеобхватна, че един живот не стига да изучиш всичко. Което ми напомня тези дни да понапиша нещо за миналите животи и прераждането.

WightDate: Tuesday, 10.05.2016, 19:06 | Message # 24
Новак
Здравейте! Аз съм Wight. Не зная точно как да започна, но напоследък ми се случват странни неща, които ми е много трудно да обясня... но все пак ще се опитам. От време на време изпитвам странно усещане - това усещане не мога да го опиша лесно. То не прилича на нито едно физическо или психическо усещане, които са познати на хората. Това е като тежест, като бреме, което се спуска като че ли отгоре, но не ти причинява болка, не те депресира... просто го усещаш като присъствие. Дълго време се опитвах да подтискам тези състояния, дори се стараех да не им обръщам внимание, докато не започнах да ги разчитам(или поне аз си мисля, че ги разчитам). През последните две години, тези усещания зачестиха и ми заостриха вниманието. Започна да ми прави силно впечатление, че те се появяват ВИНАГИ преди да се случи нещо лошо, но не на мен или  семейството ми, а по света. Така се почувствах преди атентата в Шарли Ебдо, също и преди атентата в Париж ( миналата година). Чувствам се по съшия начин, всеки път преди да съобщят за нещо глобално, което е пагубно за човечеството ни. Не знам дали моите усещания имат нещо общо с тези лоши събития, дали това е някакъв знак или предупреждение преди да се случат? Защо точно на мен? Истината е, че когато това "чуждо присъствие" се появи, аз не мога да кажа какво точно ще се случи, просто знам, че нещо лошо ще стане. Извинявам се, ако глупавият ми разказ ви е отегчил или ви е станало неприятно, просто реших, че мога да го споделя с хора, които имат опит в това, и при добро желание биха ми дали правилните насоки. Благодаря ви!

KasandraDate: Tuesday, 10.05.2016, 19:12 | Message # 25
Посетител
Wight, по всичко личи, че имаш налична способност на ясновидец. Развивай се в тази насока. Можеш да започнеш със гадаене с карти като за начало.

WightDate: Tuesday, 10.05.2016, 21:05 | Message # 26
Новак
Много Ви благодаря, Kasandra. Ще се опитам... бих искал да се науча да контролирам това. Също бих искал да се науча и на други неща. Разгледах форума, прочетох доста от съветите и опита, който споделяте и много неща ме заинтригуваха. Мисля, че тук се чувствам в свои води.

KasandraDate: Tuesday, 10.05.2016, 21:08 | Message # 27
Посетител
Wight, добре дошъл тогава! smile
Можеш да научиш да контролираш ясновидството, а и всичко което поискаш, стига да отделиш време.

magicDate: Wednesday, 11.05.2016, 13:53 | Message # 28
Посетител
Group: Администратори
Wight опитвал ли си да предскажеш нещо за бъдещето на околните преди?

На всички желая щастие и добрини!

WightDate: Thursday, 12.05.2016, 09:55 | Message # 29
Новак
Не, никога не съм се опитвал да предсказвам бъдещето на никой. Но от както започнах да изпитвам тези странни усещания, и най-вече разбрах какво може би е тяхното послание (че нещо ще се случи), аз не съм го споделял с никой.... защото просто не знам какво да кажа.

Message edited by Wight - Thursday, 12.05.2016, 10:09

WightDate: Thursday, 12.05.2016, 10:22 | Message # 30
Новак
Освен, че трябва да си купя карти Таро (изобщо нямам представа, картите, които продават в online магазините, дали са... правилните такива), каква е първата магия, която трябва да направя? И как? Искам да кажа... бих искал освен да се развивам в ясновидството,... бих се радвал ако мога да успея да направя магия за щастие и здраве... на мен, на моя дом. Като цяло какви са първите стъпки към вещерството?

Форум за магия » ГОВОРИЛНЯ » ДА ПОГОВОРИМ » Тема за представяне
Page 2 of 10«1234910»
Search:

magic-school.ucoz.net © 2018 | uCoz