Monday, 21.05.2018, 18:23НАЧАЛО | РЕГИСТРАЦИЯ | ВХОД

Меню

ВХОД

Login:
Password:

ТЪРСЕНЕ

ЛУНАТА

CURRENT MOON

МУЗИКА

СТАТИСТИКА

ПОСЕТИТЕЛИ ДНЕС

Тема за представяне - Page 10 - Форум за магия
[ Ново от форума · Потребители · Правила · Търсене · RSS ]
  • Page 10 of 10
  • «
  • 1
  • 2
  • 8
  • 9
  • 10
Forum moderator: IRBIS, Kasandra  
Форум за магия » ГОВОРИЛНЯ » ДА ПОГОВОРИМ » Тема за представяне
Тема за представяне
magicDate: Saturday, 13.01.2018, 08:48 | Message # 136
Посетител
Group: Администратори
Status: Offline
Здравей. Добре дошъл при нас. Щом те интересува демонология, заповядай в секцията ни за демонология, наречена ГРИМОАРИ!  smile

На всички желая щастие и добрини!

AxolotlDate: Saturday, 13.01.2018, 11:18 | Message # 137
Новак
Group: Потребители
Благодаря ви!

b1ki1996Date: Tuesday, 27.03.2018, 23:00 | Message # 138
Новак
Здравейте на всички,
Искам да ви се представя аз съм на 22 години и до скоро имах голям магически и спиритуален потенциал.
Всичко започна преди повече от 10 години когато разбрах, че не съм обикновено дете. Една вечер както си бях заспал във съня ми се появиха два драконанединият бял а другият черен. Отначало бях изплашен, но един глас ми каза да не се страхувам и да пристъпя към двете създания. Така и направих двата дракона се сляха с мен и моята енергия, помислих че е само един странен сън и се събудих уплашен. Едва след няколко дни започнах да разбирам че това не е било обикновенно нещо. Започнах от начало да усещам енергии след това виждах сенки със времето се научих да контролирам времето и да виждам в бъдещето. Всичко това беше непонятно за мен и си мислех че си въобразявам и че не е реално това, но събитията бяха прекалено реални за да се отричат. Една вечер в съня ми се яви една фигура с черна роба и маска която ми разкри за моя потенциал и че тези неща които се случват не са измислени или плод на моето въоръжение. Каза че в бъдеще ще трябва да направя голяма жертва в полза на много хора с цел да ги защитя. След тази нощ започнах да се усъвършенствам със моите способности до съдбовния момент преди 2 години когато си пожертвах цялата сила за да бъде развалено проклятие. Въпроса ми е може ли някои да ми помогне да си върна способностите отново или са загубени завинаги??

Цеци_ВихронравDate: Tuesday, 27.03.2018, 23:34 | Message # 139
Посетител
Като изключим филма в който незнайно как си се вкарал, как си я представяш тая работа със загубването на способностите?
Ако веднъж си се научил да управляваш енергията не знам как така после няма да можеш. То си е като каране на колело- не се забравя.

Внимавай какво си пожелаваш... Може да реша да ти го дам!

Цеци_ВихронравDate: Tuesday, 27.03.2018, 23:35 | Message # 140
Посетител
Quote Цеци_Вихронрав ()
То си е като каране на колело- не се забравя.

Т.е. може да позагубиш тренинг и малко да позалиташ ако дълго не си карал, но бързо си припомняш. И с магията е така. Или я можеш или не - трето положение няма.

magicDate: Wednesday, 28.03.2018, 18:06 | Message # 141
Посетител
b1ki1996, на едно мнение съм с Цеци_Вихронрав. Човек, който няма енергия и способности, е мъртъв. Няма как иначе да ги загуби.

b1ki1996Date: Wednesday, 28.03.2018, 19:53 | Message # 142
Новак
Не съм загубил всички способности само че вече не мога да ги контролирам

Цеци_ВихронравDate: Wednesday, 28.03.2018, 20:20 | Message # 143
Посетител
Няма как да спреш да можеш да си контролираш способностите. Това звучи като да кажеш, че вече не можеш да ходиш примерно...
 Аз рядко си ползвам способностите, но затрябват ли ми го правя мигновено. Това е нещо което не се забравя.
Другият вариант е да си си внушил, че ти предизвикваш разни събития...

nooneDate: Monday, 02.04.2018, 18:30 | Message # 144
Новак
Здравейте ! Аз не съм вещер по потомство, даже не съм и такъв. От скоро започнах много да се интересувам от магията и свръхестествения свят. За цел нямам нищо - искам да кажа че нямам никакви намерения за заклинания,които вредят на живи същества. Искам да се запозная с света на свръхестественото от близо и да се уверя ,че съществува. Също така да помагам на други вещери  - ако някой иска нещо  аз мога да бъда за него нещо като ,,чирак", аз ще ви помагам ,а вие ще ме учите. Този сайт активен ли е ? Защото най-горната тема е от близо 2015 година.

Цеци_ВихронравDate: Monday, 02.04.2018, 20:49 | Message # 145
Посетител
Сайта е активен, но тук никой не е чирак никому. Ако искаш да учиш магия се подготви за здраво четене, защото магията е химия, физика, биология, психология и още куп неща.

magicDate: Friday, 06.04.2018, 18:53 | Message # 146
Посетител
noone, сайтът е отдавна на линия и не е спрял да бъде активен. Нормално е да виждаш теми и от по-стари години.

MaskedSmileDate: Tuesday, 15.05.2018, 00:49 | Message # 147
Новак
Здравейте, съфорумници. Аз съм MaskedSmile (много оригинално, няма що :D) Нов съм тук и съм приятно изненадан от атмосферата ви в сайта. 

Като за начало не знам дали е тук правилното място, но имам нужда от малко помощ, моля smile

До преди 2 месеца някъде може би имах приятелка, с която се разделихме по супер не ловък начин, даже не знам защо и как стана всичко. По принцип връзката ни беше като приказка меко казано и това се виждаше отстрани.

Така.... след като се разделихме бях в много лошо състояние, сега след около 2 месеца съм сравнително по-добре, даже бих казал много по-добре, но все още си я обичам, до оня ден подържахме контакти с нея, а изведнъж спряхме, просто ей така... без причина, но не това е проблемът.

Има ситуации, в които се чувствам наистина добре, но само след момент се чувствам ужасно, без настроение, изморен, оклюмал и т.н.... Днеска например нямаше и 22:00ч и ми се доспа изведнъж супер зверски и ето досега се въртях в леглото и просто не можех да заспя, а не спя много, по 4-6 часа може би ... и ту ми се спи- ту не. Не ям много, а в момента, в който огладнея и започна да хапна ям супер малко, все едно съм детенце на 4 години и се наяждам, без значение колко адски гладен съм бил преди това. 

На моменти не се чувствам комфортно унас и това е всеки ден през определени етапи от денонощието например, но и в същото време не ми се излиза или говори с никой. Всичко това е супер променливо, както казах по-горе сега може да съм супер, а след минутка да съм на другия полюс.

Някой може ли да ми каже дали имам намеса на външни сили върху мен? Една жена на една гара се засякохме с нея преди известно време и си говорихме общи приказки, изведнъж започна да говори за мен и ми каза, че имам родствена магия за не много добър живот и в семейството да не вървят също нещата и т.н...

Това е най-общо разказано, ако някой се интересува от повече информация и може да помогне с някакъв отговор нека да пише, ще съм много благодарен. smile

Цеци_ВихронравDate: Tuesday, 15.05.2018, 04:36 | Message # 148
Посетител
Здравей, Усмихната маско!
Родово проклятие определено нямаш. Ти също нямаш магия. Не че няма кой да ти завижда, но около теб няма хора които да могат да ти навредят по този начин.
Искам да зная тези ти състояния кога се появиха, преди да се разделите с приятелката ти или едва след това и ще опитам да помогна.

MaskedSmileDate: Tuesday, 15.05.2018, 09:50 | Message # 149
Новак
Цеци_Вихронрав,

Значи тва започна малко преди да се разделим с мойта приятелка, а после просто стана по-зле. Между другото ходих на два психолога по тоя въпрос.... доедно време, после пак същата работа. Ето,заспах към 5часа може би сутринта, сега станах преди малко, т.е. спал сал съм около 5ч, 5ч и малко и са ми достатъчни.... тва никога не е било.

Между другото можете ли да видите на бившата ми приятелка дали й има нещо ?

Цеци_ВихронравDate: Thursday, 17.05.2018, 05:35 | Message # 150
Посетител
Quote MaskedSmile ()
Между другото можете ли да видите на бившата ми приятелка дали й има нещо ?

Нищо и няма на бившата ти приятелка, няма външна намеса. Тя просто се е уплашила от състоянието ти на сменящи се настроения и т.н. и вместо да е до теб и да те подкрепя е избрала по-лесният начин - да се разделите...
Според мен такава жена не струва.
А ти не се отказвай така бързо. Аз ходих близо година на психолог заради подобни оплаквания и се оправих. Но и след като спрях да ходя не спрях да работя над себе си и да правя каквото ме е научил. Все пак психолога помага, но борбата за здравето си е наша.

Форум за магия » ГОВОРИЛНЯ » ДА ПОГОВОРИМ » Тема за представяне
  • Page 10 of 10
  • «
  • 1
  • 2
  • 8
  • 9
  • 10
Search:

magic-school.ucoz.net © 2018 | uCoz