Friday, 20.04.2018, 16:43НАЧАЛО | РЕГИСТРАЦИЯ | ВХОД

Меню

ВХОД

Login:
Password:

ТЪРСЕНЕ

ЛУНАТА

CURRENT MOON

МУЗИКА

СТАТИСТИКА

Тълкуване на сънища - Форум за магия
[ Ново от форума · Потребители · Правила · Търсене · RSS ]
  • Page 1 of 1
  • 1
Forum moderator: IRBIS, Kasandra, magic  
Форум за магия » БЕЗПЛАТНИ УСЛУГИ » ГЛЕДАНЕ НА ТАРО, РАЗВАЛЯНЕ НА МАГИИ » Тълкуване на сънища
Тълкуване на сънища
IRBISDate: Friday, 04.12.2015, 10:37 | Message # 1
Новак
Group: Модератори
Status: Offline
Желаещите да им се тълкува съня, да пишат по темата какво са сънували. 
Ще тълкуваме само сънищата, които има смисъл да се тълкуват, защото не всички сънища имат смисъл.

RoseDate: Friday, 08.09.2017, 18:41 | Message # 2
Новак
Group: Потребители
Сънувах че се карам с едно момиче и му искам обяснение какъв и е проблема ,това се случи наистина след три дена

I am wich who want to learn how to do good magic

DPopovaDate: Thursday, 26.10.2017, 11:36 | Message # 3
Новак
Здравейте и от мен! 
Преди 3 години почина дядо и съм го сънувала един път,когато един псевдо доктор ми съобщи , че имам тумор на гърдата. От тогава не съм го сънувала до преди няколко дни.  
Сънувам, че съм с приятели по брега на спокойно море и изведнъж на едно столче виждам дядо, който ми се усмихна и ме извика с ръка да се приближа. Двата приятели останаха настрани, само приятелката ми тръгна с мен да видим дядо. Приближихме се и дядо ме пита: Абе, дядо защо не си търсиш щастието? Защо? Усмихна се и погледна един от приятелите и каза: Много ми харесва това момче. Възпитано с кариера, виж каква стойка има. Много ми харесва това момче да знаеш! Търси си щастието, не стой с човек, който не е за теб. 
След това се събудих облян в сълзи.

Да кажа само, че в момента живея с друго момче, а с въпросният приятел от съня се запознахме на професионални ангажименти ( той е пилот аз съм авио инженер) . Можете ли да разтълкувате съня? Знам от старите хора, че когато починал човек говори в съня  не е истинския дух на човека.

Благодаря Ви предварително.

Цеци_ВихронравDate: Saturday, 28.10.2017, 20:36 | Message # 4
Посетител
Quote DPopova ()
Знам от старите хора, че когато починал човек говори в съня не е истинския дух на човека.
 Не, не е духа на човека. Това което ти говори в съня са спомените за дядо ти.
Т.е. ти знаеш дядо си от как се помниш и на едно неосъзнато ниво знаеш какво би те посъветвал във всяка една ситуация. В момента имаш проблеми и мозъкът ти ти прави услуга като ти дава сън в който дядо ти те съветва. smile
Аз често при проблем си "поръчвам" сън в който баба ми да ми даде съвет. smile

Внимавай какво си пожелаваш... Може да реша да ти го дам!

DPopovaDate: Wednesday, 01.11.2017, 16:18 | Message # 5
Новак
Т.е в съня си виждам това което искам, а не реално духа на дядо? Реално съм доста объркана точно по-този въпрос.

Цеци_ВихронравDate: Wednesday, 01.11.2017, 17:33 | Message # 6
Посетител
Не виждаш това което искаш, а това което действително би ти казал дядо ти ако беше жив.

DPopovaDate: Saturday, 18.11.2017, 16:26 | Message # 7
Новак
Здравейте! Нека ви разкажа друг моя сън. Сънувах, че човека към който имам тръпка ми съобщава, че го взимат на работа в друга фирма, тъй като е одобрен на интервюто.Сутринта като станах му звъннах да го чуя и му казах за съня си той ми отговори, че наистина е получил отговор и го взимат на работа. Странното е , че сънят се случва за 2ри път. И първият път и сега всичко е едно към едно. 
Преди това сънувах, че аз съм на интервю и той и една приятелка са с мен. Аз чета да се подготвя за интервюто той ме закача и ме целува, а приятелката ни му се скара да не ме целува, защото няма да ме вземат на работа.  

Благодаря !

Цеци_ВихронравDate: Saturday, 18.11.2017, 18:54 | Message # 8
Посетител
Явно сънищата ти са ясновидски. Радвай се.

DPopovaDate: Sunday, 19.11.2017, 11:51 | Message # 9
Новак
Цеци_Вихронрав на какво се дължат такива сънища?

DPopovaDate: Wednesday, 13.12.2017, 22:31 | Message # 10
Новак
Здравейте!Пак съм аз ...
Сънувах,че съм на ръководна длъжност и събирам екипа от пилоти от които имам нужда. Момчето,което сънувах вече е в друга фирма,но в сънят ми дойде в посоченият ден заедно с ново гадже. Тя го прегръщаше,а той ме гледаше и ми казваше,че не е спирал да мисли за мен,че тя не значи нищо. В един момент тя се обърна и ме погледна злобно. Аз се почувствах неудобно и се връщах към офиса си,когато той ме извика по име и ме попита: Искаш ли да летиш с мен,както преди?
Как да го тълкувам?

Цеци_ВихронравDate: Wednesday, 13.12.2017, 22:56 | Message # 11
Посетител
Явно мислиш постоянно за това момче и го пресъздаваш в сънищата си.

Форум за магия » БЕЗПЛАТНИ УСЛУГИ » ГЛЕДАНЕ НА ТАРО, РАЗВАЛЯНЕ НА МАГИИ » Тълкуване на сънища
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

magic-school.ucoz.net © 2018 | uCoz