Monday, 20.11.2017, 15:45НАЧАЛО | РЕГИСТРАЦИЯ | ВХОД

Меню

ВХОД

Login:
Password:

ТЪРСЕНЕ

ЛУНАТА

CURRENT MOON

МУЗИКА

СТАТИСТИКА

ПОСЕТИТЕЛИ ДНЕС

Имате ли направена черна магия-проверка и съвети - Форум за магия
[ Ново от форума · Потребители · Правила · Търсене · RSS ]
Page 1 of 11
Forum moderator: IRBIS, Kasandra, magic 
Форум за магия » БЕЗПЛАТНИ УСЛУГИ » ГЛЕДАНЕ НА ТАРО, РАЗВАЛЯНЕ НА МАГИИ » Имате ли направена черна магия-проверка и съвети
Имате ли направена черна магия-проверка и съвети
IRBISDate: Friday, 04.12.2015, 10:31 | Message # 1
Новак
Group: Модератори
Status: Offline
В този форум сме се посветили да помагаме на хората. Нищо не искаме в замяна.

Който се съмнява, че има направена магия, моля да си опише максимално подробно съмненията. Ще направим проверка и ако открием, че ви е направена магия, ще ви кажем какво да правите, за да я развалите.

dqweadDate: Tuesday, 16.08.2016, 14:38 | Message # 2
Новак
Group: Потребители
Здравейте, казвали са ми няколко пъти, че имам черна магия направена. Как може да проверите дали това е така и да я развалите?

KasandraDate: Tuesday, 30.08.2016, 16:23 | Message # 3
Посетител
dqwead, проверих те. Нямаш направена магия.
Но поработи малко надобщуването си с другите.

TsenetoDate: Friday, 23.06.2017, 13:44 | Message # 4
Новак
Здравейте, от известно време имам силно главоболие и световъртеж, ходих на лекар и всичко е на ред. Освен това започнах да имам проблеми с мъжът с когото живея и не само с него. Преди 3 дни до портата си открихме и една котешка опашка.

KasandraDate: Friday, 23.06.2017, 18:50 | Message # 5
Посетител
Здавейте, Tseneto!
Нямате направена магия, но имате мигрена на нервна почва. Обърнете внимание, че главоболието и световъртежа се появяват когато сте силно притеснена.
Колкото до проблемите с околните, Вие сте си нарушили енергийният баланс и трябва да го оправите. Уйкендите ходете сред природата и прегръщайте дърветата. А най-бързият начин е да си купите лавандулово масло и да правите ароматни вани. Ако нямате вана то в половин литър топла вода капнете една капка от маслото, разбъркайте и обтрийте тялото си със кърпа потопена във водата. Правете процедурата вечер преди да си легнете в продължение на 9 дена. Още след вторият ден ще видите как отношенията Ви с околните се подобряват.

TsenetoDate: Friday, 23.06.2017, 19:28 | Message # 6
Новак
Много благодаря за бързият отговор.

ProkalnatataDate: Tuesday, 11.07.2017, 22:53 | Message # 7
Новак
Здравейте,
Имам съмнения за направена черна магия от още преди 3,6 год. От края на 2013 г. докато съм в доста напреднала бременност с второто си дете животът ми се промени, бащата на децата ми се промени драстично. След раждането на малкият ми син разбрах, че има любовница и моят кошмар започна. Психически тормоз, обиди, неприбиране в къщи вкл. и в деня на изписването ми от родилното/забравих да спомена, че големият ми син и малкият имат само 1,6 год. разлика/ и т.н.. Свекървата ми бе свидетел на всичко това и е решила да отиде да й гледат. Гледачката й казала, че имам направена копанарска магия с мензис и милата прави какво ли не да я развали. Реших и аз да отида защото не вярвах все още в магиите, но след като гледачката ми каза, че познавам любовницата му отдавна и еди кой си ще ти каже коя е гледах невярващо. Свекърва ми звънна по телефона на един човек и така разбрах, че любовницата му я познавам от дете/съседки сме/. Но няколко месеца по-късно не издържах на напрежението в къщи и напуснах бащата на децата си. Слава Богу свекърва ми и майка ми винаги ме подкрепяха и помагаха. за тези години, които минаха бащата на децата ми прибира 4 пъти съответната госпожа и я зарязва, а помежду другото живя и с други жени и се опитва на няколко пъти да се съберем, като последния път беше през януари тази година. Наистина през януари видях мъжът, който обичах безрезервно, такъв какъвто беше преди връзката ми с госпожата. Но тя отново се появи през февруари и той пак ни изостави, като в момента очаква дете от нея, а през януари бяхме говорили за деца и знам, че той не искаше повече деца. Как може за един ден той отново да зареже децата си и да направи дете на друга?Свекърва ми ходи при ходжи и къде ли не, но никой нищо не направи. Даже разбрахме от една гледачка къде точно е направена магията и от кого.
Надявам се в този форум да има хора способни да ми помогнат.
Благодаря ви предварително!

Цеци_ВихронравDate: Tuesday, 11.07.2017, 23:24 | Message # 8
Посетител
Предполагам някой от другите ще ти помогне със съвет за разваляне на магия, но според мен магия няма.
Нямам идея защо, но повечето (да не кажа всички) мъже като хукнат по чуждо първо се постарават да направят бебе на жена си. Това дали, за да я вържат в къщи и да не ги угади, или за да си гарантират, че в името на детето няма да ги зареже каквито и да ги сътворят не зная, но... Ами говедата така правят.
И твоят мъж при наличието на малко дете те е вързал с второ, за да хайтосва спокойно.
И мисля, че няма магия защото... Магия за Любов няма - има само афродизиаци. И като се замисля... Дори да имаше магия за любов и тази твоя позната да му я е направила то той щеше да е само с нея, а не да скача от жена на жена като разгонен пубер... Значи не е магия...
Отделно с менструална кръв колкото и да е гнусно може да се направи афродизиак понеже такава кръв е наситена с хормони, но това би подействало за момента (и пак не ми се вярва...), не за дълго време като магия.
Съжалявам да ти го кажа, но... Мъж ти не е дорасъл да бъде баща и глава на семейство... И понеже съм и с наличие на ясновидство... Той ще изневерява и на тази жена на която е направил дете и ще я направи по-нещастна и от тебе. И докато ти имаш подкрепата и на майка си и на неговата майка, тя ще трябва да се бори с идиотията му сама... И рано или късно той ще иска да се върне при теб, но ако е късно (а ще е) ти ще си стъпила на краката си, ще се справяш с децата и живота и няма и да искаш да чуеш за него...

Внимавай какво си пожелаваш... Може да реша да ти го дам!

ProkalnatataDate: Wednesday, 12.07.2017, 07:01 | Message # 9
Новак
Аз може и наистина да нямам магия, но на него му е направена. Когато е с нея се държи като омагьосан. Става много озлобен към мен и се е превърнал в куче на каишка. Аз доста добре го познавам и затова мисля така. Искам да го "излекувам", за да дапочне да мисли и да се върне в реалността.

Цеци_ВихронравDate: Wednesday, 12.07.2017, 07:15 | Message # 10
Посетител
Quote Prokalnatata ()
Когато е с нея се държи като омагьосан. Става много озлобен към мен и се е превърнал в куче на каишка.

Значи тази жена е добър манипулатор... Явно умее да му влиза под кожата и да му влияе. Наблюдавам мои близки които са в сходно положение. Мъжът се измести да живее при любовницата си от която има дете, но не е разведен със жена си и покрай децата се срещат редовно. И когато любовницата е наоколо се държи грубо със жена си, а когато я няма поведението му е коренно различно. И няма магия, просто тя го манипулира. Дочух на няколко пъти как му втълпява, че ако не постъпи така или иначе то значи не е мъж на място, наред с това го обсипва с ласкателства колко е умен и способен... Т.е. от една страна го ласкае, а от друга го провокира да е уж по-по-най и той нали мъж и акъла му толкоз и се поддава...
От друга страна мъж ти се ласкае и от това, че ти продължаваш да го искаш и това му вдига самочувствието на макс. Направо си се изживява като най-желания и това му пречи да кацне на земята. Я спри да го отразяваш поне 3 месеца и гледай как ще започне да роптае и да предявява права и над срещи с децата и над теб... Минала съм го тоя път и говоря от личен опит.

Внимавай какво си пожелаваш... Може да реша да ти го дам!

ProkalnatataDate: Wednesday, 12.07.2017, 08:56 | Message # 11
Новак
Не го отразявам от близо 5 месеца.

KasandraDate: Wednesday, 12.07.2017, 22:46 | Message # 12
Посетител
Здравей, Prokalnatata!
Прочетох постовете ти из сайта и стигам до извода, че от една страна се страхуваш че мъжът ти има направена магия, от друга искаш да си го върнеш, от трета те е страх, че ще ти вземе децата, а от четвърта се питаш ще си намериш ли свестен мъж, ако тоя не се върне.

Ще се опитам да отговоря на всичките ти въпроси, но ще задам и много такива. Не е нужно да отговаряш на мен, по-важно е да отговориш на себе си.
 Първо мъж ти няма магия, ти имаш. И не ти я е направил друг, а си се самоомагьосала. Много често хората си правят автомагия без да се усетят и за това не е нужно да си минал обучение за маг. Ти просто си се самоатакувала несъзнателно и сега си в положение да не можеш да се откажеш от мъж който не те заслужава. И като ти гледам ника продължаваш да се самоатакуваш. "Прокълната" - що за име което сам да си избереш? Това предполага да си винаги нещастна - един вид реално прокълната. Името и прякора или ника който сами си избираме до голяма степен определят кои сме. И ако избереш ник с отрицателен заряд то и живота ти ще тръгне по нанадолнище. Ако мислиш за себе си като за прокълната то и ще живееш като такава. Избери си ник на победител, на някой на когото искаш да приличаш и не само в този форум, а и в други в които се регистрираш и ще видиш как само за месец-два живота ти ще започне да се променя.
Свекърва ти ходила по врачки. А дали докато е ходила не е поискала да омагьосат теб да не зарежеш синът и? Защото мъжът ти е недорасъл да поема отговорности и да си носи последствията от тях. Този мъж те е зарязал заради друга, на 4 пъти е заживявал с нея и са се разделяли, през това време е бил и с други, връщал се е и при теб и сега пак е с другата, че и дете чака от нея. Накрая води на делото и лъжесвидетели, за да те очерни и ти искаш отново да се събереш с този мъж? Защо? Та той е инфантилен! Той няма да бъде нито качествен партньор, нито добър баща? Защо ти е такъв мъж, момиче?
Питаш и ще намериш ли друг? Защо ти е? Всъщност, създадени сме, за да се влюбваме и да живеем по двойки и е нормално да искаш мъж до себе си. Но ти още не си се отърсила от чувствата си към мъжът си и ако сега завържеш нова връзка ти самата няма да си качествен партньор. Дай си време.
Сега да кажа какво показват картите.
Мъжът ти няма да ти вземе децата. Той не ги и иска. Не че не ги обича и не иска да ги вижда, но не иска да живеят при него защото така много бързо новата му жена ще го зареже. Тя чака свое дете и не иска да гледа твоите. Мъжът ти просто ти упражнява психически терор и те плаши, че ще ти вземе децата, за да те подчини.
Ще си намериш и партньор в живота който ще те приеме и обича  със децата, но няма да е скоро. Преди това ще имаш и едно-две разочарования. Но до 5 години най-много ще имаш партньора който заслужаваш. Докато мъжът ти отново ще се раздели със любовницата си и ще се събират и разделят докато и на нея не и писне.
А ти се вземи в ръце и си подреди живота така че да не бъдеш зависима от капризите на който и да било мъж.

ProkalnatataDate: Thursday, 13.07.2017, 00:42 | Message # 13
Новак
Здравей Kasandra,
Сигурно ти се сторих много хаотична, но за съжаление няма как да разкажа всичко, което ми се е случило до момента, за да добиете реална представа за ситуацията. Няма как да опиша и каква борба водя вътре в себе си между сърцето и разума ми. Да, искам да го върна при нас защото виждам всеки ден децата как се раздвояват между нас, а това ми носи много мъка. Да все още изпитвам силна обич към него макар да ми е причинил много злини, но на сърцето не можеш да заповядваш. Знам, че децата ми са най-щастливи когато сме само четиримата заедно. Знам също, че той може да е много любящ мъж стига да няма чуждо вмешателство между нас.
Това дете, което чака знам, че първоначално не го искаше и оная го омота със шантажите си. При нея водещото е парите и нищо друго. А аз единствено искам семейството си. Може би в момента се чуствам много объркана и много ме боли и затова се кръстих Прокълната- просто в момента се чуствам така. Доста емоционален човек съм. Доста е трудно да си постоянно силен, а аз знам, че съм. Напуснах бащата на децата си четири месеца след раждането на второто ми дете, върнах се на работата, която бях напуснала заради него, изкарах шофьорска книжка и си купих кола, излязох на квартира с децата и сава ги издържам и сама се грижа за тях.
А за свекърва ми- тя почна да ходи по врачки, когато видя, че синът и започна да се държи странно . Да е жива и здрава вече 3,5 год не ни остави и е постоянно до нас. Жената предпочете нас пред сина си ( за него тя е мъртва).
Питах за друг мъж, защото когато си самотна майка на две малки деца мъжете даже не те и поглеждат независимо от външния вид , затова от години съм сама, макар доста да ме охажват. Като разберат за децата и дим да ги няма.
Благодаря за отговора! Имате страхотен форум и с голям интерес чета темите.

KasandraDate: Thursday, 13.07.2017, 04:47 | Message # 14
Посетител
Права си, на сърцето не можеш да заповядваш, но от друга страна времето лекува. Рано или късно ще се отърсиш от чувствата си към този мъж, пък бил той и баща на децата ти. Рано или късно ще осъзнаеш, че човек който се отказва от майка си само защото тя не е спряла да помага на бившата си вече снаха и внуците много лесно ще се откаже и от любима, и от деца.
А ти вдигни глава и гледай напред. И снощното Таро и сутрешното сега ми показват, че ще срещнеш мъж който няма да се уплаши, че имаш две деца и ще създадете семейство в което царят уют и хармония.

ProkalnatataDate: Thursday, 13.07.2017, 07:40 | Message # 15
Новак
Здравей Kasandra,
Вече започнах да се успокоявам. Може би това дете, което трябва да се роди ме изкара извън баланса ми. Но се радвам, че писах тук и получих отговори ме успокои.

Форум за магия » БЕЗПЛАТНИ УСЛУГИ » ГЛЕДАНЕ НА ТАРО, РАЗВАЛЯНЕ НА МАГИИ » Имате ли направена черна магия-проверка и съвети
Page 1 of 11
Search:

magic-school.ucoz.net © 2017 | uCoz