Thursday, 14.12.2017, 21:04НАЧАЛО | РЕГИСТРАЦИЯ | ВХОД

Меню

ВХОД

Login:
Password:

ТЪРСЕНЕ

ЛУНАТА

CURRENT MOON

МУЗИКА

СТАТИСТИКА

ПОСЕТИТЕЛИ ДНЕС

Магия по поръчка - Форум за магия
[ Ново от форума · Потребители · Правила · Търсене · RSS ]
Page 1 of 11
Forum moderator: IRBIS, Kasandra, magic 
Форум за магия » БЕЗПЛАТНИ УСЛУГИ » ГЛЕДАНЕ НА ТАРО, РАЗВАЛЯНЕ НА МАГИИ » Магия по поръчка (Индивидуална магия за всеки)
Магия по поръчка
KasandraDate: Friday, 04.12.2015, 22:41 | Message # 1
Посетител
Group: Модератори
Status: Offline
Тъй като всеки човек е различен и уникален, съответно и всеки иска нещо различно за себе си. Тук в тази тема можете да кажете какво е вашето желание. Какво искате да постигнете или какво не ви достига до сбъдване на мечтите ви. А ние ще се постараем да ви помогнем с ритуал, магия, заклинание или талисман.
Всичко което ви предлагаме е напълно безплатно. Ние само ще ви научим как да направите магията или талисмана които ви трябват, останалото е във вашите ръце.

MorganaDate: Friday, 04.12.2015, 22:52 | Message # 2
Понякога влиза
Group: Потребители
И не се сърдете ако не успеем да ви отговорим с готова магия в рамките на деня. Понеже има различни начини да се направи магия, а ние искаме да сме максимално полезни за всеки един ще създадем уникална магия която да сбъдне мечтата му. Това по някога изисква време, но ще се постараем в рамките на ден или два да отговорим и да помогнем.

EternalDate: Sunday, 03.07.2016, 17:08 | Message # 3
Новак
Здравейте! Поздравления за сайта и за идеята!
Наистина много силно се надявам да ми.помогнете! Имам 2 проблема, които от години не ми дават покой.
1. Имам дългогодишна връзка с чужденец. Той е обвързан с бившата си приятелка финансово. Тя още го обича и го манипулира всячески. Той твърди, че няма нищо между тях и обича и е само с мен. Е да, но през годините се е разделял няколко пъти с мен, от силна любов, преминава към пълно безразличие, от върховна нежност, уважение и грижа да бъдем по-скоро заедно, до обиди, скандали...разговорите помагат донякъде, но живеем в различни държави. Проблемът е, че винаги твърди, че ме обича и иска да е с мен, а на практика все нещо му пречи. Аз го обичам до лудост и искам да се обичаме, да се оженим и да сме щастливи. Преди години си поръчах от един сайт муски за раздяла за него и жената, и за нас да се съберем отново. Ходих до къщата му и оставих техните муски. Да ви кажа честно не знам дали проработи-той се върна доста променен положително, но отново започна да се държи двойствено и все още не сме заедно един до друг. От друга страна, онази още повече се засили и дори го даде под съд. Сложно е за обяснение и дълго...
Вторият ми проблем са килограмите. Чета за разни муски за отслабване, но получих отговор, че трябва да се спазва хран.режим...аз съм опитвала всичко, но рядко достигам до желаното тегло.
Може ли да ми помогнете?! Нямам финансова възможност да оставям нещо в къщата му. Надявам се да ми предложите някакви лесни и ефективни магии. Благодаря ви! Всичко добро!

Търся...

KasandraDate: Sunday, 03.07.2016, 18:19 | Message # 4
Посетител
Group: Модератори
Здравей, Eternal!
Казваш, че сте от различни държави с любимият. Как тогава поддържате връзка? Очи които не се виждат се забравят. А и ако двама души не са заедно връзката е меко казано нестабилна. Само ако живееш съвместно с любимия имаш възможност да градиш връзка и да се нагодите един към друг с цената на много компромиси и от двете дтрани разбира се.
Първото което трябва да направиш ако я искаш тази връзка е да се съберете да живеете ако не заедно, то поне в един град, за да се виждате ежедневно.
На този етап това е което трябва да направиш и не ти трябва магия.
А колкото до отслабването. Аз също имах такъв проблем и го реших не точно с хранителен режим, но близко до това. И не става за ден-двабще знаеш. Започнах да се храня като бебетата на всеки два часа по малко и след 7 вечерта не ядях нищо. Отделно си налагах да пия по 2-3 литра вода на ден. За годима свалих 20 килограма. И сега продължавам да спазвам същият ребим, при все, че вече съм 68 килограма и фигурата ми изглежда добре.
Предполагам, че очакваш да ти дам рецепта за магия, но точно сега магия не ти трябва. Трябва ти ритуал да се изчистиш от негативната енергия която си придобила като си сложила муски за раьдяла в дома на приятеля си. Незная дали знаеш, но всяка черна магия (такава която вреди дори и с добра умисъл) вреди на самата теб, затова и ти трябва изчистване.
За целта си набери здравец, купи три църковни свещи и пакетче тамян. Късно вечер ( най-добре четвъртък или неделя) се изкъпи като накрая се полееш със хладка вода в която през деня си потопила здравеца. Здравеца трябва да е стоял във водата поне 7 часа. След това запали трите свещи о тамяна и с тях обиколи цялата къща стая по стая, а накрая се завърти дъс вде свещите и тамяна 7 пъти по подока на часовниковата стрелка като казваш: Изчиствам всяко зло от себе си.
След този ритуал за изчистване животът ти ще започне малко по малко да се променя към добро.
Успех ти желая и ако имаш други въпроси, ние сме ба твое разположение. smile

MaxxTheWizardDate: Sunday, 12.02.2017, 00:26 | Message # 5
Понякога влиза
Здравейте,
Моето желание е да бъда добър и безсмъртен човек.
Може ли да ми помогнете и с какво в търсене на пътя към това?

Hodie mihi, cras tibi.

ProkalnatataDate: Wednesday, 12.07.2017, 11:55 | Message # 6
Новак
Здравейте, искам да върна бащата на децата ми при нас. Какво мога да направя за да го върна?

Krisi099Date: Friday, 01.09.2017, 20:58 | Message # 7
Новак
Здравейте . От известно време събирам смелост да ви пиша . Имам нужда от вашата помощ . Става въпрос за моята връзка с един мъж тя продължава  5 години но от известно време се отчуждихме . И двамата желаем да сме заедно но като че ли има невидима преграда която се появи сякаш от нищото и не можем да я преодолеем . Моля за помощ , защото искам да върна хармонията и разбирателството между нас и желанието в погледа му . Очаквам вашият отговор скоро . Благодаря отново за вниманието

Форум за магия » БЕЗПЛАТНИ УСЛУГИ » ГЛЕДАНЕ НА ТАРО, РАЗВАЛЯНЕ НА МАГИИ » Магия по поръчка (Индивидуална магия за всеки)
Page 1 of 11
Search:

magic-school.ucoz.net © 2017 | uCoz