Monday, 20.11.2017, 15:45НАЧАЛО | РЕГИСТРАЦИЯ | ВХОД

Меню

ВХОД

Login:
Password:

ТЪРСЕНЕ

ЛУНАТА

CURRENT MOON

МУЗИКА

СТАТИСТИКА

ПОСЕТИТЕЛИ ДНЕС

Гледане на кафе - Форум за магия
[ Ново от форума · Потребители · Правила · Търсене · RSS ]
Page 1 of 11
Forum moderator: IRBIS, Kasandra, magic 
Форум за магия » БЕЗПЛАТНИ УСЛУГИ » ГЛЕДАНЕ НА ТАРО, РАЗВАЛЯНЕ НА МАГИИ » Гледане на кафе (.)
Гледане на кафе
KasandraDate: Friday, 04.12.2015, 17:24 | Message # 1
Посетител
Group: Модератори
Status: Offline
Ако желаете да ви гледам на кафе е достатъчно да сложите снимка на чашата с утайка и ще ви гадая.

MonitoyDate: Wednesday, 12.10.2016, 16:42 | Message # 2
Новак
Group: Потребители
Здравейте искам знам какво ме очаква за напред в живота и любовта. Благодаря предварително !
Attachments: 8740901.jpg(75Kb)

magicDate: Thursday, 13.10.2016, 11:18 | Message # 3
Посетител
Group: Администратори
Monitoy, здравей.
Сложи снимка и на чашата , а не само на отпечатъка върху хартията и се представи, за да ти гледаме.
smile

На всички желая щастие и добрини!

KasandraDate: Thursday, 13.10.2016, 12:42 | Message # 4
Посетител
Group: Модератори
Monitoy, днес е подходящ ден за гледане на кафе, ако пратиш снимка ба чашата ще ти гледам.

MonitoyDate: Thursday, 13.10.2016, 14:56 | Message # 5
Новак
Симона се казвам на 18
Attachments: 3530033.jpg(132Kb)

magicDate: Thursday, 13.10.2016, 18:54 | Message # 6
Посетител
Конкретизирай за какво точно да ти се гледа, ако имаш някакви планове за живота си пиши ги да гледаме дали ще се сбъднат и за любовта пиши повече какво очакваш, за да знаеме на къде да насочиме гледането.

MonitoyDate: Thursday, 13.10.2016, 19:00 | Message # 7
Новак
искам да знам какво ме очаква с момчето с което се занимавам smile

magicDate: Thursday, 13.10.2016, 20:26 | Message # 8
Посетител
Monitoy, днес имам да завърша един ритуал, за който Луната е в подходяща фаза. Но видях чашата ти и утре ще ти пиша какво видях.

MonitoyDate: Thursday, 13.10.2016, 21:57 | Message # 9
Новак
Благодаря ще чакам smile

magicDate: Friday, 14.10.2016, 18:27 | Message # 10
Посетител
По отношение на бъдещето ти:

В бъдеще чашата ти е очертала, че пред теб има 7 възможни пътя. Някои са по-привлекателни от други. Два от тях са много трудни и ще имаш чувството, че ако тръгнеш по тях, все едно че вървиш в мрак. Въпреки трудностите чашата показва, че дори да тръгнеш по тези два сложни и нелеки пътя, ти няма да съжаляваш. От теб зависи по кои от тези 7 пътя ще вървиш. Имаш избор. Други два от тези пътища ще те срещнат с нови хора. Ще изградиш нови приятелства. Ще имаш пред себе си скоро ново предизвикателство, което ще е под формата на цел, която ще ти предстои да постигнеш. Но няма да ти е лесно да постигнеш целта. Ще е като изкачване на планина. Ще мине време преди да постигнеш целта и ще има перипетии , пречки. Чашата не показва дали ще постигнеш целта, което ще рече, че всичко зависи само от твоите усилия и упоритост.

По отношение на любовта:

Чашата показва, че истинската ти любов ще се изпита в труден път. Преодолявайки заедно трудностите, с този човек ще имате дълбоки и силни чувства един към друг. По някакъв начин това е свързано с числото 6. Може да е дата, месец , година. От утайката на чашата върху хартията се вижда, че си романтично настроена. Показва някаква любов, която е започнала и не се е реализирала.

MonitoyDate: Friday, 14.10.2016, 18:33 | Message # 11
Новак
Наистина благодаря много за отделеното внимание, много съм доволна ! smile

MiglenaDate: Saturday, 15.10.2016, 13:32 | Message # 12
Новак
Здравейте, виждам че гледате на кафе, ако може бих искала и аз да знам отговора на някои въпроси които си задавам. Казвам се Миглена на 40 г., въпросите ми са.. 1: Защо животът ми е осеян с толкова много трудности. 2: Защо не ми върви в личните отношения. 3: В бъдеще ще успея ли да си подобря живота към по-добро ?
Attachments: 9825757.jpg(156Kb)

magicDate: Saturday, 15.10.2016, 17:58 | Message # 13
Посетител
Здравей Миглена. Гледаме на кафе, на таро, занимаваме се с тълкуване на сънища и с проверка дали има направена черна магия като спазваме древните магьоснически традиции. И други неща можем да правим. smile

1. Защо животът е осеян с трудности.

Погледнах чашата. Самите стени на чашата са много тъмни, което показва множество трудности. Но се показва и друго. Умееш да се справяш с тези трудности. Сигурно е неприятно постоянното напрежение, но чашата показва силна и борбена личност, способна да се разправи и с най-тежката ситуация. Това не всеки е в състояние да го постигне. Само онези, които са калени духом успяват да се справят. Според акашовите записи в живота на всеки човек се дават трудности, за да се развива чрез тях. Всяка трудност съдържа не само конкретен урок, но и прави душата по-силна, развива уменията за справяне с всякакви ситуации. Това извисява , дава нов поглед върху света и незаменими умения. Трудно е, но за съжаление няма лек път, по който да се натрупва житейска мъдрост. Не само вие сте така. Много хора още вървят по същия път.

2. Лични взаимоотношения, защо не върви.

Чашата показва взаимоотношения, които започват добре и от един момент по-късно помръкват, но не от веднъж, а се е натрупвала причина след причина и накрая общият сбор на множество дребни причини дава взрив като краен резултат.

3. Бъдещето.

Чашата показва, че пред теб има 5 пътя, по които можеш да вървиш. Два от тях са по-леки. Но за да ги достигнеш и да тръгнеш по тях е необходимо да положиш усилия. Другите три пътя са свързани с много перипетии и трудности, но ще се справиш, ако поемеш по тях.

MiglenaDate: Saturday, 15.10.2016, 19:56 | Message # 14
Новак
Благодаря ви, бог да е с вас!

Форум за магия » БЕЗПЛАТНИ УСЛУГИ » ГЛЕДАНЕ НА ТАРО, РАЗВАЛЯНЕ НА МАГИИ » Гледане на кафе (.)
Page 1 of 11
Search:

magic-school.ucoz.net © 2017 | uCoz