Tuesday, 23.01.2018, 13:44НАЧАЛО | РЕГИСТРАЦИЯ | ВХОД

Меню

ВХОД

Login:
Password:

ТЪРСЕНЕ

ЛУНАТА

CURRENT MOON

МУЗИКА

СТАТИСТИКА

Гледане на Таро - Page 5 - Форум за магия
[ Ново от форума · Потребители · Правила · Търсене · RSS ]
Page 5 of 5«12345
Forum moderator: IRBIS, Kasandra, magic 
Форум за магия » БЕЗПЛАТНИ УСЛУГИ » ГЛЕДАНЕ НА ТАРО, РАЗВАЛЯНЕ НА МАГИИ » Гледане на Таро (гадаене на таро)
Гледане на Таро
mery83Date: Saturday, 30.12.2017, 15:55 | Message # 61
Новак
Group: Потребители
Status: Offline
Здравейте имам няколко въпроса.Първят. е свързан с един мъж с като се преследва ме от две години.Ас не мога да го забравя, по неговите думи и дела той също , но не сме заедно.Каква е точната причина поради която той сякаш бяха от мен.Пробвах. с други, но мислите ми са там.Ще се видим ли отново и как да си го върна.
Вторият въпрос ми е относо магазина ми.Да е откажа ли от него, да го приместя ли , кога и къде .И кога ще се стабилизирам финансово

biankaDate: Thursday, 04.01.2018, 13:10 | Message # 62
Новак
Здравейте, може ли да ви попитам отново нещо, преди два месеца някъде ми писа момче с което сме учили заедно, и не сме се виждали от 13 години, той  живее в Англия и си идва за много кратко тук.  Като ми писа ми се обясни в любов, каза че съм неговият ангел, аз не го приех много на сериозно, реших че е шега и го засегнах. Не съм искала да го обидя, просто много се изненадах от това което той ми написа, а беше много мило. От тогава се опитвам да говоря с него, извиних му се, но той вече не ми пише дори. Надявам се да се видим и поне да сме приятели. Възможно ли е, ще се видим ли все пак след толкова години? Благодаря Ви!

magicDate: Friday, 05.01.2018, 14:22 | Message # 63
Посетител
Group: Администратори
Не излизат истински чувства. Има нещо фалшиво в този човек. Картите показват да бъдете предпазлива и да не съжалявате за развоя на събитията.

На всички желая щастие и добрини!

mery83Date: Friday, 05.01.2018, 17:44 | Message # 64
Новак
Съжалявам правописните грешки по поста ми но телефона ми е  развален и клавиатурата му не е активна напълно.Но въпреки това не знам защо никой не иска да ми даде отговор на поставените ми въпроси.Този отговор е много важен за мен.
Да знам това което е скрито от мен

MorganaDate: Friday, 05.01.2018, 18:23 | Message # 65
Понякога влиза
mery83, картите ти са много объркани. Този мъж за когото питаш не те обича искрено и затова все се разминавате, той просто не ополага усилия да сте двамата и няма да се получат нещата.
Относно магазина ти не ми дава дали да го местиш, но картите показват, че си пренебрегваш работата заради мъж и това пречи. Наблегни повече не бизнеса си и той ще стане печеливш.

frame25Date: Friday, 12.01.2018, 22:16 | Message # 66
Новак
Здравейте, бих искала да попитам дали в възможно да ми помогнете по някакъв начин, имма нужда от напътствие. Приятелят ми, с когото се познаваме от 7 години и бяхме заедно 5 години, ме изостави, казвайки ми, че няма чувства към мен. Това го прави за втори път и някакси не мога да повярвам тъй като по нищо не съм усетила, че ще иска да се разделим. Аз съм Боряна, а той е Добри и двамата правим тази година съответно 22г и 21г. Знам, че сме малки, но имахме планове за бъдещето ни и той изведнъж направи това. Благодаря ви!

Цеци_ВихронравDate: Saturday, 13.01.2018, 00:49 | Message # 67
Посетител
frame25, значи приятелят ти те зарязва за втори път и ти искаш да се събереш отново с него?
Ти гордост ли си нямаш или те влече към мазохизъм?
Изобщо забелязвам напоследък повечето постове са от момичета които са зарязвани по не веднъж от гаджето или пък са тормозени физически или психически от него, или пък той им изневерява на провал и на всичкото това отгоре искат да си го върнат?!?
МОМИЧЕТА, ВИЕ НЕ МИСЛИТЕ ЛИ?
Докато сте гаджета как да е, екшън, драма, сълзи и сдобрявания, но после??? После когато решите да имате дете ще можете ли да разчитате на такъв мъж???
frame25, извинявай, че не ти гледам на карти, но е среднощ, а и не мисля, че тоя келеш дето те зарязва час по час те заслужава. Прежали го и си подреди живота, а когато срещнеш правилната си половинка (онази половинка дето ще те обича и няма да се отказва час по час от теб) бъди щастлива.

Внимавай какво си пожелаваш... Може да реша да ти го дам!

frame25Date: Saturday, 13.01.2018, 01:16 | Message # 68
Новак
Благодаря за съветите, наистина, не го казвам иронично, но този човек никога не ме е тормозил по никакъв начин, с пръст не ме е докосвал и никога не би, даже ми е най-добрият приятел. Въпроса е, че той има много семейни проблеми, които влияят на отношенията му с хората около него. В момента той е отблъснал всички и единственото, което искам е да му помогна, защото знам, че сме един за друг колкото и налудничаво да звучи. И аз в много отношения не съм цвете за мирисане, а той е бил до мен през много тежки и емоционални за мен моменти, които нямаше да преживея, ако не беше той. Предишният път беше моя вината за раздялата ни. Затова, ако можете, когато решите да ми кажете горе-долу какво мога да очаквам, ще съм ви много благодарна. Даже в момента имам силни съмнения за това дали нямаме магия, тъй като коренно се промени изведнъж и все едно загуби желание за живот.

magicDate: Saturday, 13.01.2018, 08:56 | Message # 69
Посетител
frame25, картите показват разпадащи се чувства. Затова е промяната у него. Разпадът е във времето. Не е от сега. Дори да се съберете, този разпад на чувства ще продължи. Най-доброто, което можете да направите е, да се разделите с добри чувства и всеки да поеме в нова посока.

i9903Date: Friday, 19.01.2018, 16:27 | Message # 70
Новак
Здравейте казвам се ивета 18 години бих искала да разбера дали ще се оправят отношенията ми със досегашния ми партньор и ще бъдем ли отново заедно.Благодаря предварително !

i9903Date: Friday, 19.01.2018, 16:31 | Message # 71
Новак
Здравейте казвам се ивета 18 години бих искала да разбера дали ще се оправят отношенията ми със досегашния ми партньор и ще бъдем ли отново заедно.Благодаря предварително !

magicDate: Friday, 19.01.2018, 21:16 | Message # 72
Посетител
i9903, картите показват промяна на партньора. Дали промяната ще се случи сега или по-късно, не показват.

Форум за магия » БЕЗПЛАТНИ УСЛУГИ » ГЛЕДАНЕ НА ТАРО, РАЗВАЛЯНЕ НА МАГИИ » Гледане на Таро (гадаене на таро)
Page 5 of 5«12345
Search:

magic-school.ucoz.net © 2018 | uCoz