Monday, 20.11.2017, 15:47НАЧАЛО | РЕГИСТРАЦИЯ | ВХОД

Меню

ВХОД

Login:
Password:

ТЪРСЕНЕ

ЛУНАТА

CURRENT MOON

МУЗИКА

СТАТИСТИКА

ПОСЕТИТЕЛИ ДНЕС

Гледане на Таро - Page 4 - Форум за магия
[ Ново от форума · Потребители · Правила · Търсене · RSS ]
Page 4 of 4«1234
Forum moderator: IRBIS, Kasandra, magic 
Форум за магия » БЕЗПЛАТНИ УСЛУГИ » ГЛЕДАНЕ НА ТАРО, РАЗВАЛЯНЕ НА МАГИИ » Гледане на Таро (гадаене на таро)
Гледане на Таро
MimozyDate: Monday, 17.07.2017, 08:29 | Message # 46
Новак
Group: Потребители
Status: Offline
благодаря ти !!! наистина

MimozyDate: Friday, 29.09.2017, 10:56 | Message # 47
Новак
Здравейте отново. Почти три месеца след като ви писах за последно отново имам нужда от вашата помощ. Нещата стоят по следния начин: От скоро се срещам с момче, което познавам от години. Отношенията ни бяха разграничени до секс. Но ние продължихме да излизаме и през останалото време. Започна да ни харесва заедно. Проблема е че аз се влюбих. И то доста сериозно. Вижда се че и той ме харесва и ме търси,но има някакъв проблем или пречка,нещо което го спира да говори свободно. Много бих искала да отделите малко време и да хвърлите едни карти за нас. Аз съм Марияна (21) от Варна а той е Стойко (24) също от Варна

KasandraDate: Saturday, 30.09.2017, 23:22 | Message # 48
Посетител
Group: Модератори
Mimozy, момчето наистина те харесва и му е добре с теб, но ако го притиснеш да задълбочите отношенията си ще избяга. Остави нещата да се развиват бавно и постепенно. Връзката ви до сега е била само сексуална, но освен това и излизате заедно. Остави го той да те търси и се дръж приятелски. Не му натрапвай чувствата си и не се дръж обсебващо, но в същото време не излизай с други момчета, за да може приятелят ти да разбере, че ако поиска нещо повече от сексуална връзка си готова да му я дадеш. Но го остави той да води нещата. Мъжете са ловци и искат те да са инициаторите за връзките си, а не да им бъде налагано и изисквано.

DPopovaDate: Wednesday, 25.10.2017, 12:31 | Message # 49
Новак
Здравейте! Да ви споделя и моята дилема. Във връзка съм от 8 години с момче по-голямо от мен с 8 години., но нещата не вървят от 2 години вече. Преди половин година в живота ми влезе друго момче и незнайно как усещам, че ми влезе под кожата. Постоянно виждам неща ( самолети) , които да напомнят за него ( той е пилот) и имам чувството, че полудявам. Най-странното е, че сънувах починалият си дядо, който ми говореше да си търся щастието, че одобрява това момче ( новото). Моля, да хвърлите едни карти. Аз съм Диана 25г Плевен, настоящия приятел е Николай 33г Плевен, а новото момче е Франьо 25г от Загреб, Хърватия.

Цеци_ВихронравDate: Saturday, 28.10.2017, 20:32 | Message # 50
Посетител
DPopova, според картите трябва да слушаш сърцето си. В интерес на истината и аз съм съгласна с картите. smile

Внимавай какво си пожелаваш... Може да реша да ти го дам!

DPopovaDate: Wednesday, 01.11.2017, 16:07 | Message # 51
Новак
Цеци_Вихронрав а какво казват картите за работа, учене и нещо по-точно за любовта? Благодаря ти за отзива smile

biankaDate: Tuesday, 07.11.2017, 16:04 | Message # 52
Новак
Здравейте, надявам се да ми помогнете, виждам се с един мъж от няколко месеца, но той живее в друг град и нещата постепенно охладняват защото е трудно да се виждаме, той ми заяви скоро и че не иска сериозна връзка, а аз искам и не знам въобще ще се виждаме ли отново и как ще продължат нещата между нас. В началото говореше че може да се преместя да живеем заедно но сега вече не. Той въобще държи ли на мен? Бистра - Велико Търново, Александър - живее в Плевен. Благодаря Ви!

KasandraDate: Tuesday, 07.11.2017, 22:17 | Message # 53
Посетител
Group: Модератори
bianka, според Таро този този мъж има и други връзки и не една освен теб. Не виждам бъдеще за вас двамата. В същото време след 4-5 месеца те чака връзка с мъж който ще ти донесе много любов и щастие.

biankaDate: Wednesday, 08.11.2017, 21:29 | Message # 54
Новак
Благодаря Ви, дано не съм досадна, но дали познавам вече този мъж с когото ще имам връзка или ще се появи нов човек и това ли ще е мъжът с когото ще създам семейство?

DPopovaDate: Thursday, 16.11.2017, 22:25 | Message # 55
Новак
Какво казват картите за работа, учене и нещо по-точно за любовта? Благодаря ти за отзива

Цеци_ВихронравDate: Thursday, 16.11.2017, 23:14 | Message # 56
Посетител
DPopova, за любовта вече ти казах - слушай сърцето си.
А за работа и учение не ти отговорих понеже не показаха нищо съществено. Т.е. относно работа и евентуално учение всичко би трябвало да върви нормално без спънки.

Внимавай какво си пожелаваш... Може да реша да ти го дам!

Форум за магия » БЕЗПЛАТНИ УСЛУГИ » ГЛЕДАНЕ НА ТАРО, РАЗВАЛЯНЕ НА МАГИИ » Гледане на Таро (гадаене на таро)
Page 4 of 4«1234
Search:

magic-school.ucoz.net © 2017 | uCoz