Friday, 20.04.2018, 16:35НАЧАЛО | РЕГИСТРАЦИЯ | ВХОД

Меню

ВХОД

Login:
Password:

ТЪРСЕНЕ

ЛУНАТА

CURRENT MOON

МУЗИКА

СТАТИСТИКА

Гледане на Таро - Page 2 - Форум за магия
[ Ново от форума · Потребители · Правила · Търсене · RSS ]
Forum moderator: IRBIS, Kasandra, magic  
Форум за магия » БЕЗПЛАТНИ УСЛУГИ » ГЛЕДАНЕ НА ТАРО, РАЗВАЛЯНЕ НА МАГИИ » Гледане на Таро (гадаене на таро)
Гледане на Таро
Maria7311Date: Friday, 18.11.2016, 09:54 | Message # 16
Новак
Group: Потребители
Status: Offline
Благодаря ти,magic! Наистина имам голям проблем със здравето,който може да завърши много зле,но без бой няма да се дам  smile

magicDate: Saturday, 19.11.2016, 16:36 | Message # 17
Посетител
Group: Администратори
Maria7311, правилно е решението ти да се бориш. Господ помага най-вече на онези, които се борят! Имай вяра! Бори се! Никога не се предавай! Успех ти пожелавам и помни- винаги имаш шанс да победиш  и да разрешиш проблема със здравето!

На всички желая щастие и добрини!

Maria7311Date: Sunday, 20.11.2016, 22:17 | Message # 18
Новак
Благодаря ти, за поткрепата !

MiglenaDate: Friday, 25.11.2016, 18:52 | Message # 19
Новак
Здравейте

Message edited by Miglena - Friday, 25.11.2016, 18:53

MonitoyDate: Friday, 25.11.2016, 18:59 | Message # 20
Новак
Здравейте аз съм Симона на 18. Много бих искала да знам какво ще покажат картите за мен, ще успея ли да завърша успешно образованието си и какво ме очаква след това и като цяло през идващата нова година.

theshadowDate: Monday, 05.12.2016, 10:54 | Message # 21
Понякога влиза
Group: Модератори
Monitoy, то това твоето питане и по без карти може да се отговори на него... Ако полагаш нужните усилия да учиш, значи ще имаш успех... Когато става въпрос за учене, старанието се отплаща винаги... А има значение и как учиш... Трябва да учиш с разбиране, а не с наизустяване... Така ще си спестиш да четеш по хиляда пъти едно и също и ще имаш съответно повече време за други занимания... 

А ти самата- какво очакваш като цяло за теб да ти се случи през идващата нова година?

pure-lightDate: Sunday, 05.02.2017, 23:54 | Message # 22
Новак
Здравейте. Много интересна тема. Наистина безплатно ли е? Бихте ли гледали и на мен?

magicDate: Monday, 06.02.2017, 14:51 | Message # 23
Посетител
pure-light, не бихме, защото не си дошъл тук за това.

KasandraDate: Monday, 06.02.2017, 20:55 | Message # 24
Посетител
pure-light, според другите ти постове Исус забранява гадателството, а ти явно си набожен. Защо тогава да ти гадаем?

lesliDate: Thursday, 09.02.2017, 12:38 | Message # 25
Новак
Здравейте казвам се Елена на 37 съпругът ми е Николай 36 години искам да разбера какво спира развитието ни в бизнеса и живота.Или изобщо,какво не е наред при нас.Благодаря предварително,надявам се да ни помогнете защото вече сме много отчаяни.

JasminDate: Thursday, 09.02.2017, 15:21 | Message # 26
Понякога влиза
lesli, на руническото ми таро се показа следното:

Първата карта означава, че сте преминали през много изпитания и сте намирали сила да преодолеете изпитанията, а ако има поражение, да го понесете. Съветът на тази руна е да имате търпение и че сега не бива прекалено да се устремявате напред, защото сега не е моментът. Трябва да имате търпение и предвидливост за бъдещи проблемни ситуации, за да ги избегнете. Трябва да предотвратявате очакваните трудности чрез правилните действия. 

Втората карта обозначава, че ако изпълните изискванията на първата карта, ще имате изменение, обновление. Но също така това е карта на събития, които са вън от ваш контрол, защото ще дойдат от могъща пробуждаща сила и формите на нейното действие могат да бъдат различни.

Третата карта е както за завършеност, така и за нови начинания. Един вид, че животът, който е излязъл извън пределите на своята форма, трябва да се обнови и въплъти в нова форма. Подгответе се за нова възможност, външно изглеждаща като загуба, но тази възможност е за добро. Потърсете в пепелта и ще намерите там новата перспектива.
Attachments: 7439601.jpg(79.7 Kb)

BalanarDate: Thursday, 09.02.2017, 15:30 | Message # 27
Посетител
lesli, ще ти гадая на Таро довечера.

lesliDate: Thursday, 09.02.2017, 18:45 | Message # 28
Новак
Благодаря Jasmin,ще се опитаме да спазим показанията на картите.Balanar очаквам с нетърпение гадаенето и от теб.

BalanarDate: Thursday, 09.02.2017, 23:07 | Message # 29
Посетител
Здравей Елена,
Умишлено не прочетох какво е писала Жасмин, за да не съм пристрастен.Тъй като въпросът ти е много общо зададен, реших да попитам картите какво Ви спира в бизнеса - това беше сложено на първо място. В противен случай отговора би бил твърде общ и подвеждащ.
Духовните влияния, които виждам и към които сте предразположени са/ще бъдат:
1. Висока предпазливост и благоразумие.Възможно е в някои ситуации, предпазливостта да премине в леко лицемерие и предателство.
2. По-важното влияние от двете: триумф и преодоляване на трудностите.
Духовният съвет за ситуацията е да гледате с надежда и вяра към позитивния развой на обстоятелствата.Трябва да знаете, че успехът в едно, малко или много ще Ви лиши от друго и съзнателно да изберете какво да бъде то.
На подсъзнателно ниво Ви липсват волята, увереността, донякъде уменията.Закодирана е тревожност и безпокойство.
На съзнателно ниво сте или по-скоро си мислите, че сте мъдри, "проницателни", качества които сте придобили след много трудности и жертви. Вижда се дисбаланса между подсъзнателната Ви настройка и съзнателната Ви такава.
Може би, това в което вярвате съзнателно и правите, леко се разминава от реалността.
На материално ниво, картите Ви съветват да действате със страст, самонадеяност и дори лека първичност.
На база картите досега, тълкувам материалния Ви съвет за подход в тази ситуация, малко или много че не трябва да сте "твърде мъдри" и да обмисляте до безкрай действията си.
Най-важната карта е - какво Ви очаква като краен изход( ако продължавате да се отнасяте по същия начин, както до сега и не се вслушате в съветите на картите). Общо взето, нещата не са много розови.Чакат Ви опасност, измяна, измама, грешки и тайни врагове.
Обърнете внимание, че написаното от мен се отнася само и единствено за: какво спъва Елена и Николай в бизнес начинанието им.Това са базови насоки и предсказания, но е добре и да видите скрития смисъл в думите и да ги тълкувате дори по свой начин.
Моля те не приемай лично думите ми, а погледни над казаното, като неутрален наблюдател. Отчаяние е нещо, което не трябва да присъства в речника и мислите ви - то блокира всичко хубаво.
Ще се радвам ако ми дадеш обратна връзка, дали виждаш нещо полезно/ актуално в казаното от мен спрямо ситуацията в която се намирате.

magicDate: Friday, 10.02.2017, 10:00 | Message # 30
Посетител
lesli, моите карти показват следното:

Първите карти показват, че бизнесът е бил започнат с идеята, че ще донесе успех и е подхванат с голям ентусиазъм. Една част от хората около вас са се зарадвали на начинанието, но съвсем не всички. Веднага следват карти, които обозначават проблеми и фалшиви приятели. Ключови карти в това отношение са картата на змията (лицемерен предател) и на мишките (някой, който би се радвал да се стигне до разорение с всякакви непочтени средства).

Картите препоръчват предпазливост. Хубавото е, че показват, че ако успеете да преодолеете тези хора, за вас ще бъде добре.

Форум за магия » БЕЗПЛАТНИ УСЛУГИ » ГЛЕДАНЕ НА ТАРО, РАЗВАЛЯНЕ НА МАГИИ » Гледане на Таро (гадаене на таро)
Search:

magic-school.ucoz.net © 2018 | uCoz