Friday, 20.04.2018, 16:42НАЧАЛО | РЕГИСТРАЦИЯ | ВХОД

Меню

ВХОД

Login:
Password:

ТЪРСЕНЕ

ЛУНАТА

CURRENT MOON

МУЗИКА

СТАТИСТИКА

Техники за Осъзнат сън - Page 2 - Форум за магия
[ Ново от форума · Потребители · Правила · Търсене · RSS ]
Forum moderator: IRBIS  
Форум за магия » МАГИЯ И ГАДАНИЕ » СЪНИЩА И ОСЪЗНАТО СЪНУВАНЕ » Техники за Осъзнат сън
Техники за Осъзнат сън
BalanarDate: Saturday, 04.02.2017, 09:55 | Message # 16
Посетител
Group: Потребители
Status: Offline
Мисля, че го обясних малко по нагоре?

magicDate: Saturday, 04.02.2017, 18:40 | Message # 17
Посетител
Group: Администратори
Balanar, думите не са мои. Преразказвам какво е останало като писмена от Нострадамус.

Моето мнение е, че Бог е дал свободна воля на всеки. Изборите, които правим, не може да бъде предвидени от никой, дори от самия Бог. Има Страшен Съд, на който от Бог всеки да му се въздаде според делата му. Този Страшен Съд затова е след смъртта, защото дори Бог не знае кой как ще реши да живее. Свободни сме да решаваме как да постъпим. Не сме свободни от отговорността за решенията ни.

Според мен пророкът е един по-усъвършенствал методите си ясновидец.

На всички желая щастие и добрини!

BalanarDate: Monday, 06.02.2017, 16:24 | Message # 18
Посетител
Доста ни се различават възгледите за Бог и какво се случва след смъртта, но уважавам мнението ти smile
Ако не е тайна християнство ли изповядваш?

magicDate: Monday, 06.02.2017, 17:48 | Message # 19
Посетител
Group: Администратори
Balanar, вярвам в Исус Христос. Считам, че Бог няма нужда от посредници, за да докосне човешкото сърце, когато човек иска да се развива духовно. Всичките тези посредници са довели единствено до голяма каша и един и същ Бог наричат с различни имена. Всеки, който иска да намери Бог, е достатъчно само да го потърси в сърцето си и ще го намери. smile

На всички желая щастие и добрини!

MaxxTheWizardDate: Saturday, 11.02.2017, 22:45 | Message # 20
Понякога влиза
Chronos, ето метода, който съм използвал и е прост, ефективен и безопасен:
1. "Проверка на реалността" - трябва всеки ден по няколко пъти да "проверяваш реалността". Задаваш си въпроса "Сънувам или е реалност?" и поглеждаш часовник. Отместваш поглед за секунда и го поглеждаш пак. Ако показва същия час или с минута само повече казваш "Това е реалност.". От един момент нататък става като рефлекс да го правиш и когато сънуваш мозъкът по навик задава случайно същия въпрос. На сън НИКОГА часовникът не показва един и същ час и разликите са фрапиращи ( от опит). Тогава Трябва да кажеш "Това е сън." или "Аз сънувам.". И двете отключват мозъка и той придобива осъзнатост и започва да работи като в будно състояние.
2. "Настройка за намерението" - трябва да избереш какво искаш да видиш, научиш, прозреш и т.н. в съня. Преди заспиване се настройваш всеки път за това и когато точка 1 проработи да се сетиш за намерението. После се наслаждавай, ужасявай, радвай или каквото ще изпиташ, когато се случи.
3. "Задържане на информацията" - когато разбереш, каквото ти трябва го повтаряш 3 пъти и е необходимо да се събудиш. Има различни техники за събуждане, но най- лесната е да се завъртиш обратно на часовниковата стрелка с думите "Искам да се събудя сега!". За няколко завъртания и се будиш. Без да мърдаш си повтаряш 3 пъти информацията и тогава ставаш и я записваш.
4. "Задържане на съня" - ако осъзнатото изживяване ви донесе силни емоции е възможно да почнеш да се будиш преди да си запомнил необходимото и да го повториш 3 пъти. Ако усетиш, че се будиш веднага овладей емоциите и започни да се въртиш по посока на часовниковата стрелка. За няколко завъртания и се успокояваш запазвайки съня.
5. Води си дневник. Аз успях на третия месец да почна да сънувам осъзнато. Обикновено рамките са от 3-2 дена до 6 месеца. Дневникът ще съдържа информация, която от един момент нататък ще е обзор на целия ти опит.

Предупреждавам те, че можеш да се "зарибиш" на изживяванията и да стигнеш опасни крайности. На един по- напреднал етап при определени условия можеш освен информация да донесеш в нашия свят и други неща. Аз точно тук се прецаках грозно от алчност и мания за величие.

Ще се радвам да пробваш системата и да споделиш. 
Късмет и Успехи!

Hodie mihi, cras tibi.

Цеци_ВихронравDate: Saturday, 11.02.2017, 23:12 | Message # 21
Посетител
Това с часовника ми хареса. Но в съня ти дали ще има часовник?
Аз просто търся нещо нереално. Например навън е зима, а не усещам студ. Или сънувам някой който вече не е между живите...
Последно сънувах жена с която не само не общувам от близо две години, а даже сме във един вид война. Веднага влязох в ОС и извлякох толкова информация, че си беше бонус от всякъде. А даже не го бях поръчвала тоя сън. smile

Внимавай какво си пожелаваш... Може да реша да ти го дам!

MaxxTheWizardDate: Saturday, 11.02.2017, 23:32 | Message # 22
Понякога влиза
Цеци_Вихронрав, "Но в съня ти дали ще има часовник?"

Да, винаги, когато си помислиш за часовник и той се появява. В последствие, когато започне осъзнатото сънуване се разбира, че това е част от "божествените дарби" - сътворение, които можеш да използваш в "сферата" на съня, за да достигнеш до целта си. От опит.

Hodie mihi, cras tibi.

Цеци_ВихронравDate: Saturday, 11.02.2017, 23:37 | Message # 23
Посетител
Макс, това с "божествените дарби" ще го пропусна, но като се замисля си прав. При сън още повече осъзнат ние си го моделираме и тогава не само часовник можем да си поръчаме, а можем и да летим и каквото още ти душа иска.
Ще пробвам това с часовника.

MaxxTheWizardDate: Sunday, 12.02.2017, 00:05 | Message # 24
Понякога влиза
Цеци_Вихронрав, нещата, които пиша в кавички са сенки на думите, които ми трябват, но в този език ги няма по ред причини. Едно и също имаме предвид, просто обичам помпозност и драма да има. Пробвай часовника и ми пиши какво се случва.
Каква зодия си ако не е тайна?

Hodie mihi, cras tibi.

Цеци_ВихронравDate: Sunday, 12.02.2017, 00:33 | Message # 25
Посетител
Зодията ми е близнаци. И сутрин като стана никога не зная кой от всичките близнаци в мен е станал. wink 
Quote MaxxTheWizard ()
Едно и също имаме предвид, просто обичам помпозност и драма да има.
Това ми хареса!

MaxxTheWizardDate: Sunday, 12.02.2017, 01:04 | Message # 26
Понякога влиза
Цеци_Вихронрав, зодията ти е повече от добра и забавна  за магьосник. Балет върху минно поле с елементи на пролет, божественост и тонизираща лудост. Виж, моля те, каква тема направих за безсмъртието и ще се радвам (меко казано) да прочета мнението ти! И внимавай, че е "близнашка"...
Желая ти късмет и безсмъртие!
Сега отивам на парти, че е време за хранене...

Hodie mihi, cras tibi.

Цеци_ВихронравDate: Sunday, 12.02.2017, 01:08 | Message # 27
Посетител
Quote MaxxTheWizard ()
Балет върху минно поле с елементи на пролет, божественост и тонизираща лудост.

Макс, ти ме описа максимално точно...
А темата за безсмъртието ме грабна от раз...

ChronosDate: Sunday, 12.02.2017, 11:34 | Message # 28
Понякога влиза
MaxxTheWizard, благодаря! Задължително ще опитам по твоята система и после ще пиша по темата какво се е получило! Аз си водя дневник. Напоследък не сънувам. Понякога сънувам сънища, които после се сбъдват или научавам, че вече че е случило, само че с някой друг. Затова искам да се науча да сънувам пророчески сънища осъзнато. 

Имах тази нощ един ужасен сън, за който си мисля, че или вече се е случило някъде, или ще се случи някъде. Може и да е най-обикновен кошмар и аз да се бъркам, че означава нещо, а то да е игра на подсъзнанието ми с мене си. Нищо не знам. Не мога да го контролирам, за да извлека повече информация.  

Първо видях океана. Изглеждаше спокоен. Стана земетресение и водата се раздвижи и се вдигна на огромни вълни. Те тръгнаха към един остров. За момент гледах през очите на един човек как водата се приближава към прозореца. Огромната вълна счупи прозореца и нахлу вътре. Събудих се. 

Имал ли си такива сънища? Искам да се науча да ги контролирам и да извличам повече информация от тях.

Без бряг е времето!

KasandraDate: Sunday, 12.02.2017, 13:32 | Message # 29
Посетител
Group: Модератори
MaxxTheWizard, ако започна от днес да си проверявам реалността, кога ще бъде първият ми осъзнат сън?

MaxxTheWizardDate: Sunday, 12.02.2017, 15:39 | Message # 30
Понякога влиза
Kasandra, От 3 дена до 6 месеца. По- бързо е изненада, по- бавно значи бъркаш нещо. Настой се да го правиш, а мозъкът като е готов ще реагира.

Hodie mihi, cras tibi.

Форум за магия » МАГИЯ И ГАДАНИЕ » СЪНИЩА И ОСЪЗНАТО СЪНУВАНЕ » Техники за Осъзнат сън
Search:

magic-school.ucoz.net © 2018 | uCoz